Пресс-релизы

Новини тижня: що зроблено на Дніпропетровщині

Будівництво дитсадка, реконструкція житлового будинку, капремонт доріг та парку. На якій стадії проекти – у щотижневому ТОП-5 новин від ДніпроОДА. 

Завершили капремонт вулиці Федора Панка у Петриківці. Одна із головних доріг селища веде до центрального ринку – тепер вона із новим асфальтовим покриттям.

Розпочали дорожні роботи у селі Керносівка Новомосковського району. Ремонтники оновлюють центральну вулицю – Калинову. Там розташовані амбулаторія, школа, дитсадок та будинок культури.

У Кам’янському осучаснюють центральний парк – його капітально не ремонтували понад 70 років.

Побудували чотири нових фонтани, відновили водойму, реконструювали адміністративну будівлю. Підрядники звели поле для баскетболу, волейболу та міні-футболу, скейт-парк. Зараз облаштовують сучасний майданчик із тренажерами та воркаут-зоною, а також дитячий майданчик для малечі. Передбачать і турнікети для людей із особливими потребами.

У розпалі – будівництво нового дитсадка в Обухівці Дніпровського району. Ремонтники забетонували основу для підлоги та колони першого поверху. Наразі роблять перекриття під стелю. Поряд із будівлею садка зводять котельню та резервуар для технічної води.

У селі Вербуватівка Варварівської об’єднаної громади реконструюють житловий будинок – він стояв занедбаним десятки років. Після капремонту там мешкатимуть 12 сімей лікарів, педагогів та інших фахівців. Ремонтники вже замінили покрівлю, вікна та утеплили фасад. Зараз працюють всередині.

загрузка...

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх