Пресс-релизы

Презентацію диску пісень, народжених в АТО, можна буде подивитись у прямому ефірі, – Валентин Резніченко

Концерт з презентації диску пісень, народжених в АТО, покажуть у прямому ефірі. Він відбудеться вже завтра, 29 вересня, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 
 
«Уже завтра – презентація диску з композиціями лауреатів всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Зал, де проходитиме концерт, вміщує понад дві тисячі людей. Проте запрошення на нього закінчилися ще минулого тижня. Організуємо онлайн-трансляцію, щоб усі бажаючі змогли послухати талановитих бійців та українських зірок — гурти «Скрябін» та «Іспанія», — розповів Валентин Резніченко. Презентація розпочнеться о 19.00. На сцену київського концерт-холу вийдуть АТОвці-учасники фестивалю. Зокрема, кілька пісень виконає гурт TRIL і його соліст, військовий Юрій Сусло. В цьому році хлопці зняли свій перший кліп на пісню «Попіл» і вже зараз працюють над другим відео.

На концерті прозвучить й пісня «Він виходив з-під Іловайська», яка практично стала народною. Її співають багато АТОвців та волонтерів, та мало хто з них знає авторів цієї композиції – гурт Patriot music ua. Хлопці ніколи не виходили на велику сцену, а лише записували свої композиції на аудіо. Вперше перед численною аудиторією вони виступатимуть на презентації  диску «Пісень, народжених в АТО».

Другий диск фронтових композицій почали записувати одразу після завершення цьогорічного всеукраїнського фесту «Пісні, народжені в АТО», який навесні організували ДніпроОДА та обласна асоціація воїнів АТО. До збірки увійшли 76 пісень талановитих бійців, тираж – 5 тисяч екземплярів.

Усі, хто не потрапить на презентацію збірки, може подивитись її в прямому ефірі тут.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх