Пресс-релизы

Дніпрян запрошують здати кров для поранених бійців АТО

У лікарні ім. Мечникова відбудеться акція «Подаруй життя герою». Стати донорами крові для поранених АТОвців усіх небайдужих запрошують 6 жовтня.  Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Донорська кров – надважлива та навіть унікальна складова лікування  поранених бійців. Замінити її неможливо. Тому періодично  проводимо подібні акції», — розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. 

Від 2014-го в обласній лікарні ім. Мечникова врятували більше 2,5 тисячі  військових з вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями. У цьому лікарям допомогли сотні донорів.

«Ми вже провели більше п’ятнадцяти донорських акцій. На кожну з них приходять сотні дніпрян, готових поділитися найціннішим – кров’ю, яка рятує життя поранених», — додав Сергій Риженко. 

Донором може стати будь-який громадянин України, який не має до цього медичних протипоказань. Акція розпочнеться 6 жовтня о 10 год. у головному хірургічному корпусі лікарні ім. Мечникова за адресою: площа Соборна, 14. При собі слід мати оригінал паспорта або військовий квиток та копію ідентифікаційного  коду.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх