Пресс-релизы

Відремонтовані дороги, нові садочки, лідерство в Prozorro та презентація диску АТОшних пісень, – підсумки тижня від ДніпроОДА

У кількох районах Дніпропетровщини вже завершили запланований капітальний ремонт доріг. У Єлизаветівці відкрили новий корпус дитячого садочка. А в Києві презентували диск пісень, народжених в АТО. Про розвиток Дніпропетровщини та плани на майбутнє під час щотижневого публічного звіту розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. 

Цьогоріч на Дніпропетровщині вже виконали капітальний ремонт доріг у 9 районах області.
 
«Щороку ми ремонтуємо приблизно 160 доріг усередині населених пунктів. У 2017-му роботи вже закінчили, зокрема, у Новомосковському, Покровському, Петропавлівському, Апостолівському, Васильківському, Павлоградському, П’ятихатському районах. Ще в кількох районах області наразі працюють ремонтники. На щастя, дощів немає, тож ми можемо працювати за графіком», — розповів Юрій Голик. 
 
У Єлизаветівці Петриківського району відкрили новий корпус садочка, зведений з нуля.
 
«Це вже шостий дитячий садочок, який здали в цьому році на Дніпропетровщині. Яскраві і сучасні дошкільні заклади з’явилися також у Казначеївці, Ляшківці, Знаменівці, Богданівці та в Дніпрі, — зазначив радник голови ОДА. – Загалом цьогоріч реконструюємо 12 садочків, ще 4 – будуємо з нуля». 
 
Триває в області і ремонт шкіл, — додав Юрій Голик.

«Завершуємо зовнішні роботи в Солонянській опорній школі. Провели й всі підготовчі роботи для облаштування величезного футбольного поля зі штучним покриттям, — розповів радник. —  Це одна з 25 шкіл, які ремонтуємо в цьому році. Всі проекти — яскраві та сучасні».

У Дніпрі розпочали будівництво сучасного хірургічного корпусу обласної офтальмологічної лікарні.

«Цьогоріч реалізуємо близько 20 екологічних проектів. Вирішуємо проблеми, яких не торкалися роками, – здебільшого, ліквідовуємо підтоплення. Наш улюблений приклад – житловий масив Веселі Терни в Кривому Розі. Там, де люди 20 років стукали в усі двері, бо в їніх в підвалах стояла вода. Цьогоріч менше, ніж за півроку цю проблему вирішили». 

Перший виїзний всеукраїнський форум про державні та комерційні закупівлі — Forum Zakupki — пройшов у Дніпрі. Його відкривала ДніпроОДА, як один з лідерів по роботі в Prozorro.  

«Ця система закупівель була впроваджена в регіоні задовго до того, як стала обов’язковою — в серпні 2015-го. Нині 10% усіх зареєстрованих у Prozorro підприємців – із Дніпропетровської області. За два роки вони заробили 45 млрд грн», — відзначив Юрій Голик. 

Другий диск пісень, народжених в АТО, презентували в Києві. Відеоверсію концерту в День захисника України покажуть на 34 каналі.

Повну версію звіту можна подивитися за посиланням.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх