Пресс-релизы

Дніпро прийматиме Всеукраїнський фестиваль «На крилах творчості»

У Дніпрі пройде Всеукраїнський фестиваль для людей з обмеженими можливостями «На крилах творчості». До нього приєднаються понад 200 учасників. Подивитися гала-концерт можуть усі бажаючі, вхід вільний, — повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА. 

«Ми всі хочемо дружби, любові, миру, підтримки. Цей фестиваль організовуємо, аби об’єднати людей з різних куточків країни – від заходу до сходу. Разом вони покажуть, що попри фізичні обмеження мають безмежний творчий потенціал», — розповіла один з організаторів фестивалю Тетяна Шелюг. 

Фестиваль триватиме три дні – від 16 до 18 жовтня. У перший день до Дніпра з’їдуться близько 130 творчих колективів та сольних виконавців. Вони продемонструють свої таланти журі, яке визначить найкращі номери для гала-концерту.

Гала-концерт відбудеться 17 жовтня у Академічному театрі драми та комедії за адресою: м. Дніпро, проспект Д. Яворницького, 97. Учасники фесту танцюватимуть, декламуватимуть вірші та найбільше – співатимуть. Подивитися концерт можуть усі бажаючі, початок – об 11.00.

В останній день фестивалю учасники долучаться до флешмобу. У парку імені Глоби близько 70 людей візьмуться за руки та утворять живий ланцюг, демонструючи єдність.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх