Пресс-релизы

У ДніпроОДА молодь навчали будувати кар’єру

Як втілити у життя стартап та збудувати кар’єру? У ДніпроОДА пройшов тренінг для молоді. Знаннями та досвідом ділилися експерти провідних громадських організацій. Цей тренінг – частина проекту Dnipro StartUP Club, — розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Богданов. 

«Ми зацікавлені в розвитку малого бізнесу, просуванні молодіжних ідей. Для цього ініціювали роботу платформи Dnipro StartUP Club. Сьогоднішній захід «Вікно можливостей» — її складник. Ми організовуємо безкоштовні освітні заходи, навчаємо молодь будувати кар’єру», — зауважив Юрій Богданов.

На зустрічі розповідали як розвинути бізнес-ідею, добитися особистісного розвитку та побудувати кар’єру. Своїм досвідом роботи держслужбовця, а згодом – громадського діяча поділилася голова громадської організації «Інститут податкових реформ» Олена Хотенко.

«Три роки тому довелось залишити посаду в податковій адміністрації Автономної республіки Крим. Пішовши з державної служби, я опинилась в абсолютно новому для себе світі. За цей час у мене вийшло створити потужну громадську організацію, яка має представництво у багатьох дорадчих органах», — розповіла Олена Хотенко.

Один із спікерів-мотиваторів – голова «Громадського радіо» Андрій Куликов. Він розповів про власний лайфхак, як знайти особисте вікно можливостей.

«Зараз щодня виникають різні можливості, які іноді помітити дуже складно, але вони очевидні. Ми звикли покладатися на чиюсь ініціативу, накази згори. А діяти можна і навіть треба самим, спираючись на власний досвід. Треба розуміти свою кваліфікацію, усвідомлювати бажання і працювати над реалізацією тієї чи іншої ідеї», — поділився Андрій Куликов.

Проект Dnipro StartUP Club презентували в облдержадміністрації у серпні 2017 року, і одразу він зарекомендував себе як корисний хаб для ініціативних людей.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх