Пресс-релизы

У ДніпроОДА відбудеться прем’єра фільму про бійців 93-ї бригади, – Валентин Резніченко

ДніпроОДА запрошує на прем’єру повнометражного фільму «93: бій за Україну». Це хронологія життя бійців 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ в зоні АТО. 2 листопада презентують першу серію документальної трилогії. Стрічка складається з інтерв’ю військових і відео, які хлопці знімали на фронті на мобільні телефони, — повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 
 
«Сьогодні наші хлопці на передовій творять нову історію України. Вони не тільки боронять рідну землю, а й фіксують події, аби майбутнє покоління знало правду. Про будні українських військових в зоні АТО розповідає фільм 93-ї бригади. Стрічка складається з трьох серій – першу презентують у ДніпроОДА», – розказав Валентин Резніченко. 

Головні герої фільму – більше двох десятків солдатів та офіцерів 93-ї. Саме їхні голоси звучать за кадром. Частина з них – уже демобілізовані або в запасі.
Це спільна робота армійців та кінематографа Лідії Гужви. Творчий колектив вважає, що історію мають переповідати очевидці.

«Стрічка без прикрас і цензури показує події і людей такими, якими вони є. Перемога і поразка, розгубленість і відчай, героїзм і жертовність – усе це було там, на фронті. Це все відобразили в кінокартині», – розказала Лідія Гужва. 

Ідея фільму – бійця 93-ї бригади Вадима Вейді. Йому ж належить і чимало відеозйомок.

«Цей фільм – про зростання бойового духу нашої армії. Він некомерційний і створений на волонтерських засадах», – зазначив він. 

Глядачі побачать події, які відбувалися в Авдіївці, Пісках, терміналах Донецького аеропорту. Деякі факти про ці «гарячі точки» будуть оприлюднені вперше.

У першу серію увійшло більше 20 інтерв’ю АТОвців. Загалом їх у трилогії – півсотні.
Після прем’єри кінострічку повезуть на передову, аби показати бійцям, які стоять на позиціях.

Презентація фільму за адресою: Дніпро, облдержадміністрація, пр-т Олександра Поля, 1. Початок – о 19.00, вхід вільний.  Додаткова інформація — телефоном (096) 7-333-100.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх