Юні самбісти з Дніпропетровщини вибороли золото на Чемпіонаті України

У місті Ірпінь Київської області пройшов Чемпіонат України з бойового самбо. Дитяча підгрупа збірної Дніпропетровщини посіла перше місце на змаганнях. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Від області на змагання їздили близько 30 спортсменів. У загальному заліку наші  юніори посіли друге місце. А от діти від 11 до 14 років вибороли золото у своїй віковій категорії», - розповів представник збірної Дніпропетровщини, тренер з бойового самбо Максим Серебрянський.

На Київщині змагалися більше трьохсот спортсменів з 16-ти областей. Найбільше довелося «потягатися» зі столичними самбістами, які виявилися гідними суперниками. Їхня боротьба була доволі технічною, — зазначив тренер.

«Яскраво виступили, зокрема, Володимир Сисо з юніорів та Вадим Шабадаш із дорослої команди. Дитяча збірна просто «порвала» всіх, - додав Максим Серебрянський. - Тепер наші самбісти готуватимуться до наступних змагань: Кубка України «Схід», що пройде в Дніпрі у грудні».