Пресс-релизы

У Дніпрі покажуть виставу про підлітків-переселенців

У Дніпрі відбудеться зустріч-вистава «Я – це інший/інша ти». На сцені у супроводі музики молодь прочитає зворушливі твори про підлітків-переселенців. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА. 

«Ця вистава – своєрідна спроба зіставити бачення свого дому та своєї країни переселенцями та тими, хто вчиться нині жити із «новими сусідами». Це одна з небагатьох можливостей глянути один одному в очі, пережити разом як найсумніші, так і найщасливіші спогади. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», — розповіли організатори зустрічі. 

«Я – це інший/інша ти» — підсумок двох конкурсів нарисів, які провели в 2016 – 2017 роках серед української молоді. На сцені свої літературні твори під музичний супровід представлятимуть самі автори. У них йтиметься про підлітків-переселенців, які втратили домівки, але не втратили віри в майбутнє своєї країни. Кращі твори можна знайти тут.

Вистава відбудеться 17 листопада в Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за адресою:  площа Шевченка, 1. Початок о 17.00.

Зустріч-вистава  «Я – це інший/інша ти» — частина проекту «Від групи до особистості: мистецтво в пошуках соціальної солідарності». Його втілюють за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Крім Дніпра, виставу покажуть у Львові та Одесі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: