Скарбниця збірної Дніпропетровської області з тхеквондо поповнилася на 21 медаль

Спортсмени збірної Дніпропетровщини з тхеквондо завоювали 21 медаль на Кубку України. Змагання проходили в Черкасах, — розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Спортсмени області вибороли 5 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей. Найбільше довелося «потягатися» з представниками Херсонщини, які обійшли нас на одну медаль», - розповів віце-президент обласної федерації тхеквондо Андрій Альохін.

Перше загальнокомандне місце завоювали тхеквондисти Київщини, друге –  Харківщини, третє – спортсмени з Херсону. Дніпропетровщина посіла четверте місце, обійшовши Черкаську, Кіровоградську та Вінницьку області.

На змагання до Черкас з’їхалися більше п’ятисот учасників з усієї України. Це спортсмени від одинадцяти до сорока років, — додав тренер.

«Тепер у планах обласної федерації – провести обласні змагання та відібрати призерів на чемпіонат України. Там визначаться учасники європейської  першості», - зауважив Андрій Альохін.