Пресс-релизы

У ДніпроОДА пройшла презентація книги військового лікаря Всеволода Стеблюка, – Валентин Резніченко

Письменник, співак, військовий лікар, який пройшов Іловайськ. Всеволод Стеблюк презентував у ДніпроОДА свою книгу «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта». У ній – спогади і роздуми автора про найгарячіший час серпня 2014-го. 

«Зала облдержадміністрації, в якій десятиріччями проходили наради, тепер стала місцем проведення творчих зустрічей. Тут презентують книжки, дискутують з відомими блогерами та невимушено спілкуються. Цього разу свою книгу про шлях на війні презентував військовий лікар, АТОвець Всеволод Стеблюк», — зауважив Валентин Резніченко. 

Книга «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта» — спроба закарбувати в пам’яті читачів основні події буремного 2014-го. Текст про сьогодення межується зі  спогадами про юність автора.

«Книга – це спроба поєднати автобіографію та розповідь про історичні події. Цим доробком я хочу зберегти пам’ять про своїх побратимів, які назавжди лишились на Донбасі», — поділився Всеволод Стеблюк. 

Всеволод Стеблюк – один із організаторів медичної служби Майдану. Він пройшов АТО в батальйоні «Миротворець», де заслужив позивний «Айболіт».

«Всеволод Стеблюк – героїчна особистість. Він вивіз з поля бою десятки поранених. Дуже важливо вчасно описати ті події, поки пам’ять про них ще свіжа, та донести інформацію до читачів…  Книга – особистий подвиг автора, його переживання та опис ситуації, коли людина без зайвих слів виконувала свій обов’язок», — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. 

Люди зацікавлено слухали автора та розпитували його про все – від побутових умов на війні до медичних тонкощів. З залу виходили сповнені вражень.

«Я вперше бачив автора ще в 2014 році в Іловайську. На цій зустрічі виринуло багато спогадів, хоча деякі моменти стали забуватися. Дуже важливо, що Всеволод Стеблюк написав цю книгу. Це пам’ять про тих хлопців, які загинули в АТО», — поділився боєць полку «Дніпро-1» Олександр Полторацький. 

Усі охочі могли придбати собі книгу. Нацгвардійці ж отримали її в подарунок.

«Дуже цікаво послухати спогади людини, яка пройшла найзапекліші місця АТО. Автор – сильна людина, він бачив бої та відчув на собі всю важкість війни. А книгу ось зараз розпочну читати», — розповів нацгвардієць Арсен Котій. 

Також під час зустрічі Всеволод Стеблюк зауважив, що дуже вдячний Дніпропетровщині за те, що область стала надійним форпостом України.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх