Пресс-релизы

Нові тролейбуси та масштабні ремонти: Борис Філатов підбив підсумки 2017 року в Дніпрі

27 грудня міський голова Дніпра Борис Філатов представив звіт про роботу на посаді за 2017 рік. У форматі прес-конференції очільник міста розповів про розвиток муніципальних програм і ініціатив, а також про якісні зміни, зокрема, у житловому господарстві й електротранспорті.

Борис Філатов наголосив: 2017-й став роком стабілізації роботи міської ради Дніпра. Він також подякував Президентові та народним обранцям за те, що в Бюджеті-2018 місту вдалося залишити в муніципальній скарбниці 1,2 млрд грн.

«Наприкінці року ми звели по всім департаментам і підприємствам, що було зроблено за 2017 рік. У нас є вагомі результати, якими несоромно похвалитися. Були прорахунки, зокрема й кадрові. Нам довелося позбавитися від деяких менеджерів, у тому числі змінився й секретар. Політична стабільність у міській раді протримається до кінця каденції. Ми маємо працювати заради результату», – зазначив мер Дніпра.

Так, за останні 2 роки місто отримало 40 нових тролейбусів, тоді як у період від 2005 до 2015 року тролейбусний парк поповнився лише 25 машинами. Також лише упродовж цього року маршрутна мережа електротранспорту збільшилася на 38 км. У місті вперше за 25 років відкрили новий тролейбусний маршрут на ж/м Сонячний та відновили хід тролейбусів на ж/м Парус.

Борис Філатов підкреслив: для нього та його команди є пріоритетом відродження дешевого муніципального електротранспорту. Цими днями мерія підписала кредитну угоду з ЄБРР щодо виділення коштів на придбання 50 нових тролейбусів. Це дасть змогум кардинально оновити рухомий склад електротранспорту.

Крім того, в місті активно встановлюють зупинкові комплекси нового покоління – з Wі-Fі, обігрівачами, станціями для заряджання гаджетів та стовпами безпеки від ДТП. Наступного року в мерії планують ще 50 зупинкових комплексів такого типу.

Мер Дніпра розповів також і про перебіг добудови метрополітену. Нині у підземці триває активна фаза робіт. Турецький підрядник працює за найшвидшим у Європі новоавстрійським методом спорудження метро. Оновлений проект будівництва та сучасна техніка сприятимуть завершенню робіт до кінця 2021 року.

А ще останніми роками у Дніпрі суттєво збільшили фінансування капітальних та поточних ремонтів проспектів та вулиць міста. Поточні ремонти виконали для майже 600 об’єктів. Це 65 тис. кв. м покриття, зокрема й на дорогах Таромського та Західного.

У місті також оновили 130 світлофорів. Чимало з них обладнали світлодіодною підсвіткою та датчиками, що з’єднують їх із автоматизованим центром управління світлофорами.

За словами Бориса Філатова, наразі мерія веде переговори щодо можливого кредиту від європейських банків для облаштування у місті світлофорних комплексів, пішохідних переходів і острівців безпеки.
Водночас мерія виділила близько 1 млрд грн для проведення капітальних і поточних ремонтів у житловому господарстві. Особливу увагу приділяють відновленню роботи ліфтів та питанням діяльності ОСББ.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх