ЖИЗНЬ

Актеры «Вар’яти-шоу»: «Днепр для нас — это лучшие воспоминания юности»

Для команды «Вар’яти-шоу» Днепр — особенный город. Особенно для Владимира Ковцуна (Владзьо), который в студенческие КВНовские времена, в составе команды КВН «Тернопільська Особлива», участвовал в играх Днепровской лиги КВН (в той же команде, где играл и Сергей Притула). К тому времени «Тернопільська Особлива» была единственной украинскоязычной командой КВН. И в Днепре у команды появился свой зритель.

Информатор взял интервью у актеров «Вар’яти-шоу» и публикует его на языке оригинала.

Глядач Дніпра полюбив вас ще від часів КВН. Які спогади про той період, про того глядача?
Володимир Ковцун: Коли ми, “Тернопільська Особлива”, були в Сочі на фестивалі команд КВН, то записалися в «Дніпровську лігу». Для нас тоді було дуже важливо вчитись у таких гуру КВНу, як Євген Гендін, Григорій Гельфер, Євген Чепурняк. Вони перші, хто спрямував нас у правильне русло автури і акторки. Ми були українськомовною командою (як і нині), і це було щось інше. Ми були інші… і люди зрозуміли, що українською також смішно. Люди на нас йшли! Любили! Цитували.

Володимир Ковцун (Владзьо)

Володимир Ковцун (Владзьо)

Чи є різниця у глядацькій реакції тих, КВНівських, часів і за часів «Вар’ятів»?
Володимир Ковцун: Якщо жарт смішний – то він не має терміну придатності. Він не має часових чи територіальних рамок! Він – вічний. Якщо його покласти на поличку, відкрити через 50 років і комусь прочитати – він не втратить «сміхових властивостей». Тому, що тоді – за часів КВНу, що тепер ми робимо добре свою роботу і на неї є попит!

Можливо, лишились якісь цікаві моменти, пов’язані з Дніпром?
Володимир Ковцун: Ой, я так часто бував у Дніпрі, що в мене ціла купа спогадів. …Гуртожитки, де ми жили, коли приїжджали на гру. Екскурсії, які нам робили містом…

Пам’ятаю, колись у Тернопіль приїхала команда КВН із Дніпра – «Безумовна». У команді були одні дівчата і звукач, і ми з ними дружили ще з ігор Дніпровки. І коли вони на другий день від’їжджали додому, то я з колегою їх проводжали. Ми сіли в барі, провели їх раз, другий, третій, потім зайшли в поїзд, щоб провести їх ще краще. Ну, думаю, зійду вже по дорозі в Підволочиську. Просинаюся – Дніпро. Так ми жили пару днів в учасників команди, поки вони збирали нам гроші назад у Тернопіль. За той час ми обходили все місто… Краса неймовірна, коли ходиш містом без копійки в кишені.

Що взагалі для тебе це місто?
Володимир Ковцун: Напевне, в Дніпрі я був найчастіше з усіх міст… (Тернопіль я не рахую, бо там я був на 2 рази більше). Для мене – це спогади про найкращі роки мого життя. Про обезбашену юність, про дурнуваті вчинки, які ми робили. І це було добре. Дніпро – це найкращі спогади юності.

Також ми запитали в інших акторів “Вар’яти-шоу” про їхні враження від Дніпра.

Валентин Сергійчук: Дніпро, особисто для мене, є дуже важливим і особливим містом на мапі наших концертів. Ми ще там у далекому 2008-му грали в КВН у складі команди “Бомба” (Млинів). І завжди було важко і якось по-особливому розсмішити вибагливого глядача. Але нам це вдавалося)))) І в 2009-му ми стали чемпіонами. Тому про Дніпро тільки теплі і приємні спогади. Тепер люди приймають не гірше, я б навіть сказав — краще. І про це свідчать по 2 концерти в один день, практично, кожного разу, коли ми приїжджаємо. І завжди, коли я виходжу на сцену в Дніпрі, я впевнений, що все буде добре, позаяк позитивна енергетика просто навалює на тебе з залу.

Валентин Сергійчук

Валентин Сергійчук

Віталій Тильний: Розкішні концерти. Вишукана публіка. Любимо Дніпро ще з часів КВН – то було дуже давно… У Дніпрі завжди любили українськомовний гумор. Тому нашу команду КВН – “Тернопільську Особливу” – там любили до останньої гри. З Дніпра в нас починалась наша школа гумористів. Правильна редактура завжди робила цукерочку з програми будь-якої команди. Багато команд після грали у Вищій Лізі. Тому ми завжди повертаємося до Дніпра з любов’ю до залу і до глядача.

Віталій Тильний

Віталій Тильний

Сергій Полупан: Дуже гарне місто, після відвідування якого розумієш, що деяким містам не вистачає річки.

Сергій Полупан

Сергій Полупан

Сергій Притула: Звичайно, було приємним сюрпризом на найпершому виступі «Вар’ятів» у Дніпрі в 2015 році побачити повний зал. Тоді я, звісно ж, розраховував, що прийдуть ті, хто пам’ятає команди КВН «Тернопільська Особлива» та «Бомба» (віце-чемпіон та чемпіон ДніпроЛіги КВН, з учасників яких сформовано акторський склад «Вар’яти-шоу»), проте я не розраховував, що ми з першого разу зберемо у Дніпрі аншлаг. На той час у нас не було телеверсії, інформація про нас розповсюджувалась лише через соцмережі та «сарафанне радіо». І ми виклались на тому концерті на 150 % – зловили кураж і видали частину матеріалу, яку не збирались. Але люди нас так приймали, що всі трішки імпровізували. Здається, тоді ми «закрили» 2 год. 20 хв., що на півгодини більше звичайної програми. Останні роки у Дніпрі я буваю дуже часто, бувало й таке, коли на ниві корпоративної діяльності Дніпро обійшов Київ. Дніпро – це місто моєї студентської молодості. Хоч я тут не навчався, але кілька років поспіль грав у КВН. А це, в свою чергу, пробуджує певні спогади. Скажу так: я у цьому місті був щасливий.

Сергій Притула

Сергій Притула

Вся команда "Вар'яти-шоу"

Вся команда «Вар’яти-шоу»

1 апреля «Варьяты-шоу» выступят в Днепре во Дворце культуры «Шинник» в 17:00 и 20:00. На это мероприятие 28 марта Информатор будет разыгрывать билеты на своей странице в Facebook. Следите за новостями!

Коста Килуэрт

загрузка...

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх