Пресс-релизы

Від підприємця до підприємства

Запрошуємо жінок-керівників та власниць малого чи середнього бізнесу до участі у тренінгу «Від підприємця до підприємства. Корпоративне управління для малих та середніх підприємств», який відбудеться 13-14 травня, 3-4 червня 2019 року (два модулі) у Дніпрі (вул. Шевченка, 4, Дніпропетровська торгово-промислова палата).

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровська Торгово-промислова Палата за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Курс спеціально розроблений для жінок-підприємців і складається з двох навчальних модулей, по два дні кожен, з перервою між ними. Учасниці будуть мати час для застосування на практиці знань, отриманих під час першої сесії, і підготувати питання до другої. Відповідно, Вам не доведеться залишати свій бізнес надовго. Курс заснований на кращих міжнародних практиках, перекладених на нашу специфіку, і глибоких експертних знаннях. Курс є інтерактивним, і включає в себе практичні вправи та реальні приклади, в яких використовуються прийоми і стилі лідерства.

Цей курс допоможе Вам:
— Зрозуміти на якій стадії розвитку перебуває зараз Ваш бізнес
— Визначити який стиль корпоративної культури і які цінності максимально відповідають потребам Вашої організації.
— Поліпшити Ваші організаторські здібності.
— Визначити слабкі сторони менеджменту Вашого бізнесу, знайти точки поліпшення внутрішніх процесів.
— Знайти оптимальну організаційну структуру для свого бізнесу.
— Обмінятися досвідом в різних аспектах з іншими жінками-підприємцями учасницями.

Матеріали тренінгового курсу розроблені компанією APPLICATIO Training & Management (Німеччина) у співпраці з CEFE (Сербія). Тренінг проведуть два досвідчених тренери, акредитовані ЄБРР.

Детальніше про курс та тренерів читайте в анонсі https://bit.ly/2XgUcnQ

Завдяки підтримці наших донорів Ви сплачуєте лише частину вартості тренінгу. Пільгова вартість чотириденного тренінгу «Від підприємця до підприємства» складає 3100 грн. У вартість тренінгу входять роздаткові навчальні матеріали, легкі сніданки, кава-паузи та обіди.

Кількість місць обмежена, буде проводитись відбір учасників.

Для того, щоб зареєструватись на тренінг, необхідно до 30 квітня 2019р. включно заповнити онлайн-заявку https://form.jotformeu.com/91043199615358

Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12 (10) або на електронну пошту dnipro@bisc.org.ua.

загрузка...

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх