ЖИЗНЬ

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук оглянув будівництво онкоцентру у Кривому Розі

Микола Лукашук відвідав Кривий Ріг разом з першим помічником Президента України Сергієм Шефіром, Головою комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайлом Радуцьким, Головою комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юрієм Кісєлем, народною депутаткою України від партії «Слуга народу» Оленою Криворучкіною представниками міськради Кривого Рогу, генеральним директором Криворізького онкологічного диспансеру Сергієм Беккером та генеральним директором «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

В рамках візиту урядники та інвестори проєкту ознайомилися з ходом будівництва медзакладу.

«Онкоцентр зведуть за німецьким проєктом. Сучасна лабораторна база, апарати комп’ютерної томографії, лінійні прискорювачі, обладнання для хіміотерапії — в онкоцентрі можна буде проводити діагностику, профілактику та лікування онкологічних захворювань. Планується, що на початку роботи закладу німецькі лікарі проведуть навчальний курс для українських медиків. Далі ж там буде створено тренінговий центр для підвищення кваліфікації медперсоналу» – розповів очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Головним інвестором проєкту є компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» – підприємство виділило на будівництво закладу 400 млн грн.

«Щороку в Україні через рак помирає близько 100 тисяч чоловік. Ми хочемо дати хворим на рак людям більше надії та більше шансів на одужання. Саме тому ми охоче відгукнулися на запит Президента Володимира Зеленського щодо будівництва онкоцентру» – повідомив генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Криворізький онкологічний центр стане першою в Україні клінікою європейського зразка. В закладі зможе лікуватися чверть онкохворих пацієнтів всієї Дніпропетровщини.

«Ми очікуємо, що вже наступного літа об‘єкт буде зданий в експлуатацію, і восени зможе прийняти перших пацієнтів. Добре, що між інвесторами та урядниками налагоджена комунікація» – сказав перший помічник Президента України Сергій Шефір.

Нині на обліку в медиків у Кривому Розі та Криворізькому районі перебуває 19 тисяч онкохворих.

Партнерский материал

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх