UA
Главная
Днепр
08:00, 14 Октября
Информатор UA

Интро

Українці завжди славилися своєю мужністю і волелюбством. У нашій крові записана любов до України. На жаль, саме цією кров'ю воїнам нашої держави доводиться омивати українську землю, заради того, щоб захистити її від ворогів і зберегти цілісність, ось вже понад 7 років. Практично щодня захисники і захисниці України кладуть своє життя, щоб інші могли спокійно спати, працювати, кохати та бути вільними. Всі без виключення українці повинні знати, поважати і цінити наших бійців, а також шанувати пам'ять тих, хто приніс своє майбутнє у жертву заради нашого майбутнього. Саме сьогодні, 14 жовтня, у свято Покрови, річницю створення УПА, вся країна святкує День захисників і захисниць України. Воля має велику ціну і ми маємо про це пам'ятати. Редакція Інформатору вітає всіх чоловіків і жінок, що без тіні сумніву стали на захист України, її територій та інтересів. Бажаємо вам здоров'я, успіхів та перемоги. Слава Україні! https://youtu.be/m00B1t0j4GQ

Інформатор Дніпро вітає воїнів із Днем захисників і захисниць України

Інформатор Дніпро вітає воїнів із Днем захисників і захисниць України

Українці завжди славилися своєю мужністю і волелюбством. У нашій крові записана любов до України. На жаль, саме цією кров'ю воїнам нашої держави доводиться омивати українську землю, заради того, щоб захистити її від ворогів і зберегти цілісність, ось вже понад 7 років. Практично щодня захисники і захисниці України кладуть своє життя, щоб інші могли спокійно спати, працювати, кохати та бути вільними.

Всі без виключення українці повинні знати, поважати і цінити наших бійців, а також шанувати пам'ять тих, хто приніс своє майбутнє у жертву заради нашого майбутнього. Саме сьогодні, 14 жовтня, у свято Покрови, річницю створення УПА, вся країна святкує День захисників і захисниць України. Воля має велику ціну і ми маємо про це пам'ятати. Редакція Інформатору вітає всіх чоловіків і жінок, що без тіні сумніву стали на захист України, її територій та інтересів. Бажаємо вам здоров'я, успіхів та перемоги. Слава Україні!

https://youtu.be/m00B1t0j4GQ

-->

Мы используем файлы cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали Вашим интересам.