UA
Главная
Днепр
08:03, 22 Августа
Информатор UA

Интро

Цікаво уявити, якби сторінка в Instagram була у цілого міста — що б воно туди публікувало? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у цій соціальній мережі. Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень опублікованих. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку. Життя продовжується, не забувайте приділяти собі час, щоб насолоджуватися собою. Знайдіть пару годин, аби вийти на вулицю, пройтись, подумати і побути наодинці з собою. @_photo_vii_ @dddartv @withhopeforthebest @maruna0370 @doctor_vatslav_ @elena_bilyk_999 @aleksandra_zaikina_21 @arman_731991 @zhannakumpan @92vialiy92 @prophoto_dnepr @kostuchenko.vladimir @manicure.aesthetics.v Ярослав Жахалов

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Читати українською

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Читати українською
Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Якби у Дніпра був Instagram: топ красивих світлин міста

Цікаво уявити, якби сторінка в Instagram була у цілого міста — що б воно туди публікувало? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у цій соціальній мережі.

Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень опублікованих. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку.

Життя продовжується, не забувайте приділяти собі час, щоб насолоджуватися собою. Знайдіть пару годин, аби вийти на вулицю, пройтись, подумати і побути наодинці з собою.

@_photo_vii_ @_photo_vii_

@dddartv @dddartv

@withhopeforthebest @withhopeforthebest

@maruna0370 @maruna0370

@doctor_vatslav_ @doctor_vatslav_

@elena_bilyk_999 @elena_bilyk_999

@aleksandra_zaikina_21 @aleksandra_zaikina_21

@arman_731991 @arman_731991

@zhannakumpan @zhannakumpan

@92vialiy92 @92vialiy92

@prophoto_dnepr @prophoto_dnepr

@kostuchenko.vladimir @kostuchenko.vladimir

@manicure.aesthetics.v @manicure.aesthetics.v

Ярослав Жахалов

Мы используем файлы cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали Вашим интересам.