Пресс-релизы

На Дніпропетровщині понад сто студентів змагаються за звання найкращого

На Дніпропетровщині визначають кращого студента року. За почесне звання змагаються 106 учасників. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА. 

«Мета конкурсу – знайти обдарованих студентів Дніпропетровщини та відзначити кращих із них. Учасники першості досягли значних успіхів у навчанні та студентській діяльності. Перед журі повстало складне завдання – обрати переможців», — зазначили в департаменті. 

Вищі навчальні заклади вже подали на розгляд конкурсної комісії документи своїх найкращих студентів. Найбільше заявок надіслали Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Кращих із кращих визначає журі, до складу якого входять представники вищих навчальних закладів, молодіжних і громадських організацій та експерти у різних галузях.

Переможців обирають в десяти номінаціях: «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року» та «Унікальна номінація року».

Найбільше учасників претендують на звання найрозумнішого та найспортивнішого – по 21 заявці.

Результати конкурсу стануть відомі в середині листопада.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх