Пресс-релизы

У Дніпрі оформлювати біометричні паспорти та реєстрацію стало зручніше

Відділення міграційної служби України у Дніпропетровській області, які раніше знаходилися за різними адресами, переїхали до однієї  будівлі. Тепер тимчасову реєстрацію та біометричні паспорти можна оформити в сучасному офісі в центрі Дніпра. 

«Міграційна служба надаватиме повний спектр послуг населенню в одній будівлі. Тут можна буде оформити українські та закордонні паспорти, тимчасову реєстрацію для іноземців. І все це в комфортних умовах», — розповів заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко. 

Раніше відділення Служби знаходилися за різними адресами. Тепер всі вони переїхали до однієї будівлі в центрі міста. У великій приймальні – зручні дивани, монітор, який показує рух черги, термінал для користування електронними послугами.

«Ми відійшли від кабінетної системи – все відкрито. Люди можуть бачити перебіг обслуговування. Працює дві локації для прийому документів і одна – для видачі. Отримати готовий паспорт тепер можна у будь-який час протягом робочого дня», — зазначила начальник відділу оформлення документів № 1 Державної міграційної служби Ірина Ярош. 

Відвідувачі нового офісу Служби задоволені. Кажуть: сервіс зручний.

«Подавав документи ще за старою адресою. Тут, звісно, приємніше: і припаркуватися є де, і видно, як обслуговують. Добре, що не стояв у черзі, щоб отримати вже оформлений закордонний паспорт. Витратив буквально п’ять хвилин, не очікував такого», — розповів один з перших відвідувачів Антон Древаль. 

Особливість оновленої Служби – позачерговий прийом пільговиків. Пенсіонери, матері з дітьми, АТОвці та люди з особливими потребами можуть отримати послуги в окремому кабінеті. Поряд зі сходами обладнаний пандус.

Міграційна служба працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 за адресою вул. Липинського, 7.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх