Пресс-релизы

Дніпровська команда з волейболу сидячи увійшла до п’ятірки найкращих на міжнародних змаганнях, – Валентин Резніченко

Молода дніпровська команда з волейболу сидячи замкнула п’ятірку найкращих на 11-му відкритому кубку Лейпцига. Це був перший міжнародний виступ спортсменів, — повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Перший гральний досвід наших земляків на світовому рівні можна сміливо назвати  успішним. На змаганнях у Німеччині спортсмени-любителі з обмеженими можливостями та поранені бійці АТО гідно представили не тільки Дніпропетровщину, але й усю Україну», – зазначив Валентин Резніченко. 

У дніпровській збірній – 19 гравців з обмеженими можливостями, шестеро із них – АТОвці з травмами кінцівок чи хребта. Вік спортсменів – від 17 до 52 років. На відкритому кубку їм протистояли імениті команди Німеччини, Чехії та Фінляндії.

Українці достойно заявили про себе на світовому рівні, — упевнений також тренер дніпровської команди Олексій Харламов, який спостерігав за змаганнями з України.

«Більшість хлопців та дівчат мають за плечима лише рік тренувань, а дехто й того менше. Тож для першого разу виступили дуже гарно. Вони на власні очі побачили турнір високого рівня і трималися до останньої секунди. Завдання-мінімум виконали, а для максимальної планки треба ще багато тренуватися», – зазначив тренер. 

11-й відкритий кубок з волейболу сидячи проходив у Лейпцизі. У ньому взяли участь майже 200 спортсменів.

Волейбольна команда гравців з обмеженими можливостями створена на базі регіонального центру з інваспорту у Дніпрі. Вона для тих, хто з різних причин не може грати в повний зріст.

Приєднатися до збірної можуть усі бажаючі. Набір триває, запис за телефонами: (050) 636-55-35, (099) 007-48-54.

© 2007-2020 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх