ЖИЗНЬ

На росії розповсюджують фейк про втрати і дезертирство бригади з Дніпропетровської області

Міністерство оборони рф часто вдається до розповсюдження неправдивої інформації. Все це, головним чином, спрямовано на те, щоб дискредитувати та вплинути на бойовий дух наших воїнів і посіяти паніку серед цивільного населення України.

Так, черговий вкид стосується 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на телеграм-канал «СТОП ФЕЙК ДНІПРО».

Мо рф заявило: «через великі безповоротні втрати в 93-й механізованій бригаді та 128-й гірсько-штурмовій бригаді, відзначається масове залишення бойових позицій і дезертирство особового складу з’єднань у центральні та західні райони України».

Однак ця інформація не відповідає дійсності. Центр протидії дизінформації спростував цей фейк. Віримо у ЗСУ та бійців з 93-ої механізованої бригади «Холодний Яр».

Раніше ми повідомляли про те, що в результаті ракетного влучання біля Дніпра згоріло близько 800 тонн соломи та постраждала людина. Також писали, що на росії розповсюджують фейк про знаходження військової техніки на територіях шкіл №129 и №98.

Ярослав Жахалов

© 2007-2022 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх