RU

Інформатор Дніпро — незалежний портал новин Дніпра. Ми зробили дніпровську журналістику такою, якою ви її знаєте — цікавою, оперативною, цілодобовою, без свят та вихідних.

Мільйони українців стежать за новинами на нашому сайті. Нас читають на вулицях, у громадському транспорті, у кабінетах чиновників та депутатів, у поліції та прокуратурі, іншими словами — скрізь! З упевненістю можна сказати: «Якщо про щось написав Інформатор — значить, про це знатиме весь Дніпро!»

Ми - комерційне ЗМІ, і отримуємо доходи від реклами. Публікації, розміщені на комерційній основі, маркуються позначкою «Партнерський матеріал».

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, ставте питання і висловлюйте свою думку в коментарях. Окрім того, там можна побачити прямі трансляції з місць подій та заходів у Дніпрі.

Підписуючись на наш Telegram-канал, ви отримуєте найважливіші та найактуальніші новини Дніпра, Дніпропетровської області та всієї України прямо в свій смартфон або планшет. Поставити запитання, повідомити про подію чи попросити допомоги можна в Telegram-чаті.

Також приєднуйтесь до нашого каналу в Viber і підписуйтесь на акаунт в Instagram - там можна побачити Дніпро з незвичних ракурсів та в усій красі.


Наші автори

Наша дружна команда

Контакти (редакція):

096 732 41 01 dnepr@informator.ua

Контакти (реклама):

068 288 08 08 099 288 08 08 sale@informator.ua

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.