НОВОСТИ

У Дніпрі чоловік агітував в інтернеті за «руський мір»: що вирішив суд

У Дніпрі шанувальник «руського міра» публікував в мережі антиукраїнський контент. Він готував негативні статті про владу та ЗСУ. Пропагандист намагався розхитати ситуацію в регіоні.

В дописах чоловік підтримував окупантів та наголошував, що боротися з орками безперспективно. Також в текстах були заклики до зміни державних кордонів та схвалення політики рф. За його «творчістю» слідкували кілька тисяч людей з усієї країни, які це репостили. Агітатора затримали правоохоронці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на СБУ.

Під час обшуків за місцем мешкання ворожого посібника вилучили вибухонебезпечні предмети, комп’ютерну техніку та мобільні термінали. Суд визнав його винним у злочинах, передбачених статтями 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Покарання — 5 років в’язниці з конфіскацією майна.

Оскільки посібник рф активно співпрацював зі слідством та надав інформацію щодо своїх контактів у проросійському інформпросторі, йому встановили випробувальний термін на найближчі два роки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що зрадник з Дніпра «зливав» ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні об’єкти та переміщення військових. Також читайте, що в поліції Дніпропетровської області зробили чат-бот в Telegram для боротьби зі зрадниками.

У Дніпрі шанувальник "руського міра" публікував в мережі антиукраїнський контент

У Дніпрі шанувальник «руського міра» публікував в мережі антиукраїнський контент

Під час обшуків за місцем мешкання ворожого посібника вилучили вибухонебезпечні предмети, комп'ютерну техніку та мобільні термінали

Під час обшуків за місцем мешкання ворожого посібника вилучили вибухонебезпечні предмети, комп’ютерну техніку та мобільні термінали

Олег Більдін

© 2007-2022 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх