ЖИЗНЬ

Мешканець Нікополя розповів, як російський снаряд знищив його автобус

Практично щодня війська рф, що знаходяться на території Запорізької області, та Енергодару зокрема, обстрілюють місто Нікополь. Удари наносяться по житловому сектору, об’єктах цивільної інфраструктури та міських комунікаціях. Вже тисячі людей, що живуть у місті, постраждали від дій ворога — втратили житло і навіть близьких.

Інформатор вже неодноразово розказував про наслідки прильотів снарядів та ракет окупантів та показував їх. Тепер пропонуємо почути історії про обстріли від самих жителів Нікополя.

Мешканець Нікополя Павло розповів, що орки знищили його автобус. «Дізнався я десь 5 ранку, коли прийшов. Це мій власний автобус. Всередині у мене всі інструменти були і навіть запчастини. Амортизатори нові згоріли. Це збитки приблизно на 7 тисяч доларів», — розповів чоловік.

Товариш Павла розповів, що обстрілювали чим завгодно: «Спершу накрило «Градами», які і потрапили у автобус. Потім запалювальні влупили. І через деякий час був ще один обстріл».

Більш детально дивіться у відео:

Нагадаємо, раніше ми писали, що російські військові розстріляли автобус з мирними людьми, які намагалися евакуюватись до Кривого Рогу. Також ми писали про те, що у Криворізькому районі зруйнована залізнична інфраструктура після обстрілів військами рф.

Ярослав Жахалов

Відео: Владислав Гарнаєв

© 2007-2022 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх