ЖИЗНЬ

В Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

Об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу СБУ.

Тепер у громадян України є можливість повідомити про обставини зникнення родича або знайомого через онлайн-форму. Тим людям, які звернулися до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована.

Відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб. Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади. Тому Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону.

Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення. СБУ нагадує, що за результатами спільної діяльності та реалізації рішень Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаний центр звільнив з полону і повернув в Україну 573 людини.

Раніше ми повідомляли, що запрацював сервіс для визначення фейкових чат-ботів у Telegram. Також ми писали, що в Україні запустили сервіс, який допомагає безкоштовно відвозити людей та доставляти речі.

Ярослав Жахалов

© 2007-2022 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх