RU

13-й знак Зодіаку: як пов'язані Змієносець, NASA і гороскопи

Читать на русском

Читать на русском
13-й знак Зодіаку: як пов'язані Змієносець, NASA і гороскопи
У мережі обговорюють появу 13-го знаку зодіаку

Останнім часом у світі все більше обговорюють інформацію про появу 13 знаку зодіаку - Змієносця. Мережею ширяться меми, а люди, що вірять у гороскопи, шоковані цією новиною. Однак, чи варто довіряти повідомленню про Змієносця та звідки, як то кажуть, ростуть ноги?

А все розпочалось з публікації статті про сузір'я на сайті NASA. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.   

Публікація була для дітей. Там була розміщена схема того, як Сонце впродовж року рухається від одного до іншого сузір'я та визначені певні дати цього дійства. Однак інформація викликала зворотний ефект. Користувачі почали розповсюджувати хайпову тему про зміни у знаках зодіаку. 

Малюнок, який додали до публікації
Малюнок, який додали до публікації

Проте нічого спільного з астрологією у NASA немає. Це наукова організація, займається виключно питаннями астрономії. Тому все, що стосується сузір’я Змієносця, описується у них винятково з точки зору руху Сонця та зірок по небу. Про новий знак зодіаку тут мови не йде.

Іншими словами, науковці показали, що Змієносець - це екваторіальне сузір'я, в якому сонце знаходитиметься з 29 листопада по 17 грудня. І на цьому все. 

Як з'явилася історія про 13-й знак зодіаку

Серед астрологів та прихильників гороскопів розмови про 13-ий знак зодіаку йдуть з 1970 років. Проте знак Змієносця дуже спірний. До виявлення Змієносця причетні ще вавилонські астрологи. Історики вважають, що під час створення зодіакальної карти вони вивели 13 знаків зодіаку, проте 13-й на ній не позначили. Оскільки тоді було б складно вписати його в парні в парні числа і пори року. Тож, астрологи розподілили звичні нам 12 знаків зодіаку за астрологічним колом, розділеним на чотири стихії та місяці року. 

Також існує думка, що змієносець може стати не останнім додаванням до зодіакальної системи. Ще в 1970-х роках пропонували включити до зодіаку сузір'я Кита 14-м знаком.

Як характеризують знак Змієносець

Якщо все ж таки колись у гороскопі з'явиться Змієносець, то він буде характеризуватись наступним чином. Люди цього знака зодіаку будуть сильні духом та приходитимуть на допомогу тим, хто у біді. Змієносців краще не ображати, оскільки може послідувати жорстока розправа. Вони цілеспрямовані, амбітні, ідейні, вірні, веселі, а також непогані маніпулятори. 

Змієносець зображений у вигляді людини з двома зміями. Одна з них темна, що має сили Скорпіона, інша - світла, що успадковує частину характеристик Стрільця. 

Але поки офіційної появи 13-го знаку зодіаку немає, живемо за звиклим нам гороскопом. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, коли в Дніпрі дивитись на комету з зеленим хвостом. Також ми публікували підбірку фото осіннього теплого Дніпра. Крім того, ми писали, як виглядав Дніпро у День міста. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.