RU
Головна
Дніпро
16:20, 12 Грудень
Информатор UA

Интро

У понеділок, 12 грудня, через масовані удари по енергетичній інфраструктурі України у Дніпрі тривають аварійні відключення світла. Через них на декількох вулицях міста спостерігаються проблеми з водопостачанням. Також через проблеми з живленням по місту не працюють 30 котелень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра.  Станом на 14:00 через відсутність світла зупинилася робота 30 будинкових котелень, 1 тепло-розподільчого пункту (ТРП) на вулиці Фабрично-заводській, 1 ТРП по провулку Крушельницької та 1 ТРП на вулиці Березинській. Перебої з опаленням спостерігаються за такими адресами: вул. Макарова; вул. Михайла Грушевського; вул. Січових Стрільців; вул. Вознесенська; вул. Каверіна; вул. Робоча; вул. Передова; вул. Тероборони; вул. Степана Бендери; вул. Фортечна; вул. Пожежна; вул. Крамського; пл. Вокзальна. Через відсутність світла також не працюють 4 котельні у Центральному районі міста. Без тепла залишилися 169 будинків по проспекту Поля, вулиці Полєтаєва та вулиці Новосільній.  Якщо у вас проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12. Комунальники зазначають, що перебої з опаленням можуть стосуватись і прилеглих до вищезазначених адрес вулиць. Крім того, через знеструмлення тепло-розподільчих пунктів також можуть бути перебої з холодною водою у висотних будинках. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі через знеструмлення та аварію на низці вулиць немає води. Також Інформатор писав, що у Дніпрі та області збираються ввести оновлені графіки відключень і як це вплине на звичайного споживача. Окрім того, в “Укренерго” збільшити тарифи на світло щонайменше у двічі

Понад сотня будинків у Дніпрі залишилися без опалення: причини

Читать на русском

Читать на русском
Понад сотня будинків у Дніпрі залишилися без опалення: причини
169 домівок залишилися без опалення

У понеділок, 12 грудня, через масовані удари по енергетичній інфраструктурі України у Дніпрі тривають аварійні відключення світла. Через них на декількох вулицях міста спостерігаються проблеми з водопостачанням. Також через проблеми з живленням по місту не працюють 30 котелень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра. 

Станом на 14:00 через відсутність світла зупинилася робота 30 будинкових котелень, 1 тепло-розподільчого пункту (ТРП) на вулиці Фабрично-заводській, 1 ТРП по провулку Крушельницької та 1 ТРП на вулиці Березинській. Перебої з опаленням спостерігаються за такими адресами:

 • вул. Макарова;
 • вул. Михайла Грушевського;
 • вул. Січових Стрільців;
 • вул. Вознесенська;
 • вул. Каверіна;
 • вул. Робоча;
 • вул. Передова;
 • вул. Тероборони;
 • вул. Степана Бендери;
 • вул. Фортечна;
 • вул. Пожежна;
 • вул. Крамського;
 • пл. Вокзальна.

Через відсутність світла також не працюють 4 котельні у Центральному районі міста. Без тепла залишилися 169 будинків по проспекту Поля, вулиці Полєтаєва та вулиці Новосільній. 

Якщо у вас проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Комунальники зазначають, що перебої з опаленням можуть стосуватись і прилеглих до вищезазначених адрес вулиць. Крім того, через знеструмлення тепло-розподільчих пунктів також можуть бути перебої з холодною водою у висотних будинках.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі через знеструмлення та аварію на низці вулиць немає води. Також Інформатор писав, що у Дніпрі та області збираються ввести оновлені графіки відключень і як це вплине на звичайного споживача. Окрім того, в “Укренерго” збільшити тарифи на світло щонайменше у двічі

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.