30 квітня ворог атакував Дніпровський район безпілотниками. 1 людина загинула, ще 5 – отримали поранення. Чотирьох постраждалих забрала “швидка”.
Пожежу, яка спалахнула на місці атаки, рятувальники уже загасили. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію голови ДніпроОВА Олександра Ганжи.
“Знищені автобус і два легковики. Ще 8 авто понівечені. Пошкоджені магазин та багатоквартирний будинок”, – йдеться у дописі.
Якщо відео у вас не відтворюється, ви можете подивитися у нашому "Телеграм"-каналі.
Нагадаємо, що у Дніпрі через дронову атаку 30 квітня діють зміни в роботі громадського транспорту. Також читайте, що кількість постраждалих зросла до 4 – голова облради Лукашук показав, що відбувається на місці ворожої атаки у Дніпровському районі. Писали ми й нові деталі ворожої атаки по Дніпровському району.