RU

9 поверх обвалився: чи відновлюватимуть у Дніпрі будинок, який зруйнував російський “Шахед”

Читать на русском

Читать на русском
9 поверх обвалився: чи відновлюватимуть у Дніпрі будинок, який зруйнував російський “Шахед”
Коли у Дніпрі почнуть відновлювати будинок, який зруйнував російський “Шахед”

23 лютого ворожий “Шахед” влучив у багатоповерхівку у Дніпрі. Там на верхніх поверхах утворилась вирва. Проєктно-кошторисна документація вже на експертизі. До кінця квітня мають розпочатися роботи з відновлення будинку по вулиці Енеїди, 26. 

Зазначається, що ремонтні роботи триватимуть від пів року до року. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

“Нині тут всі квартири у цих під’їздах – обстежені. Уже складають відповідні акти. Ще була комісія щодо технічного стану будинку. Є звіт у 79 сторінок, де все досконало описано”, — каже голова ОСББ “Бажова-26” Галина Голубятнікова.

За даними технічного експерта департаменту з питань самоорганізації населення, 4 квартири повністю зруйновані,  4 — в аварійному стані з вірогідністю обвалення плит перекриття.

“Частина фасаду нависає досі, вона тримається завдяки монолітному армованому поясу. Служби розберуть 8-й та 9-й поверхи. Виконають капітальний ремонт з 7-го по 9-й поверхи. Тому нині ми не можемо забезпечити перебування людей в аварійних під’їздах», — розповів Денис Зезюков, незалежний технічний експерт.

Нагадаємо, що вночі у Дніпрі лунали вибухи, деталі атаки. Писали ми й про те, як у Дніпропетровській області просувається будівництво оборонних споруд. Також читайте, що у лікарні помер 36-річний чоловік, який постраждав під час ворожої атаки на Кам’янське

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.