RU
Головна
Дніпро
17:33, 1 Квітня
Информатор UA

Интро

У суботу, 1 квітня, у Дніпрі для відвідувачів відкрили Динопарк. За цей час його оновили та завезли приблизно 25-30 нових реалістичних експонатів. Організували для малечі й анімаційну програму.  Дітлахи з захопленням досліджують та відкопують скелети динозаврів. Про це пише Інформатор з місця події.  “Я обожнюю всіх динозаврів, вони дуже круті та реалістичні. Ці роботи, як вони рухаються – майже як реалістичні. Я відчуваю себе у “Світі Юрського періоду”, ніби я в кіно в США”, — поділився 8-річний Артем.  Також з потеплішанням у парку планують облаштувати зону батутів. Парк працює щодня, з 10:00 до 20:00. Щосуботи на хлопчиків та дівчаток чекає анімаційна програма.    Раніше ми писали, що у Дніпрі запрацює "Динопарк". Також читайте, що  у Дніпрі пройде пробіг на ретроавтомобілях “За фігурами”. Також читайте, що у Дніпрі можна виграти картину митця-пророка "Ідущій корабель" за донат для ЗСУ. Відео: Владислав Степанов 

Аніматори та майстер-класи: Динопарк у Дніпрі відкрив новий сезон

Читать на русском

Читать на русском
Аніматори та майстер-класи: Динопарк у Дніпрі відкрив новий сезон
Відкриття найбільшого парку в Україні

У суботу, 1 квітня, у Дніпрі для відвідувачів відкрили Динопарк. За цей час його оновили та завезли приблизно 25-30 нових реалістичних експонатів. Організували для малечі й анімаційну програму. 

Дітлахи з захопленням досліджують та відкопують скелети динозаврів. Про це пише Інформатор з місця події. 

“Я обожнюю всіх динозаврів, вони дуже круті та реалістичні. Ці роботи, як вони рухаються – майже як реалістичні. Я відчуваю себе у “Світі Юрського періоду”, ніби я в кіно в США”, — поділився 8-річний Артем. 

Також з потеплішанням у парку планують облаштувати зону батутів. Парк працює щодня, з 10:00 до 20:00. Щосуботи на хлопчиків та дівчаток чекає анімаційна програма. 

 

Раніше ми писали, що у Дніпрі запрацює "Динопарк". Також читайте, що  у Дніпрі пройде пробіг на ретроавтомобілях “За фігурами”. Також читайте, що у Дніпрі можна виграти картину митця-пророка "Ідущій корабель" за донат для ЗСУ.

Відео: Владислав Степанов 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.