Вночі армія рф завдала удару по Синельниківському та Нікопольському районах. У Покровській і Великомихайлівській громадах ворог вдарив безпілотниками по фермерських господарствах. Виникла пожежа.
Пошкоджені та знищені авто, сільгосптехніка. Люди не постраждали. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лисака.
Крім цього, агресор завдав удару по Мирівській та Червоногригорівській громадах Нікопольського району. Ворог атакував райцентр. Понівечена будівля, що не експлуатувалася. Минулося без загиблих і поранених.
Нагадаємо, що у Кривому Розі є влучання через ворожу атаку, троє людей поранені. Крім цього, армія країни-агресорки атакувала Нікопольський район безпілотниками та артилерією. Писали ми й про те, що армія рф атакувала Одесу БпЛА — загинуло подружжя із Кривого Рогу.