RU

Безкоштовні медичні консультації на період війни: що для цього потрібно

Читать на русском

Українці можуть безплатно консультуватись у лікарів

Читать на русском
Безкоштовні медичні консультації на період війни: що для цього потрібно

Українці можуть безплатно консультуватись у лікарів

На період воєнного стану українці можуть отримати безкоштовні медичні консультації. Для цього потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.

До роботи на "гарячій лінії" залучено 48 медичних працівників різних спеціальностей, зокрема: психологи, терапевти, кардіологи, пульмонологи, гінекологи, хірурги та педіатри. Спеціаліст може обговорити питання з пацієнтом та надати рекомендації щодо лікування. До переліку найчастіших запитів увійшло питання щодо генерації COVID-сертифіката про вакцинацію. 

Для того, щоб згенерувати сертифікат у застосунку "Дія":

  • в застосунку "Дія" перейти в розділ "Послуги" та обрати послугу "COVID-сертифікат"; 
  • підтвердити передачу даних з електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ) в "Дію".

Ви отримаєте сповіщення про появу сертифіката в застосунку, як тільки буде знайдено дані про ваші щеплення в центральній базі даних ЕСОЗ. COVID-сертифікат буде відображений в розділі "Документи".

Для генерації сертифіката на порталі:

  • увійдіть у кабінет громадянина;
  • оберіть опцію "COVID-сертифікат", ознайомтеся зі згодою про передачу даних з електронної системи охорони здоров'я в "Дію" й дозвольте таку передачу даних;

У разі успішного генерування на вашу електронну пошту надійде сповіщення, щойно сертифікат буде готовий. Завантажити та роздрукувати його можна з кабінету громадянина, розділ "Послуги" — "Отримані документи".

Раніше ми казали, що в Україні запустили сайт з вакансіями, на якому медики зможуть знайти собі роботу. Також ми писали про те, що у Дніпрі рятують 13-річного хлопця, брат якого загинув при ракетному ударі по селищу Чаплине.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.