RU
Головна
Реклама
12:00, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Енергетичні блекаути застали нас прямо напередодні Чорної П’ятниці. Але зірвати акційні розпродажі та вигідні знижки їм не вдасться, адже в Touch підготували свою відповідь - Блекаут Цін! А що ж це таке? Уявіть, що ціни на техніку у мережі TOUCH почали різко розряджатися до -70%, щоб Ви могли придбати найбажаніші гаджети та запастися необхідною технікою з максимальною вигодою.  Магазини Touch працюють за звичним графіком навіть під час відключення світла і підготували для Вас акційний ТОПчик зі знижками до -70%: Смартфони до -20% | від 1 899 грн. Бездротові навушники до -40% | від 559 грн.  Розумні годинники до -35% | від 999 грн.  Планшети та книги до -40% | від 3 359 грн.  Ігрові приставки до -33% | від 8 519 грн.  Обігрівачі та зволожувачі до -50% | від 489 грн. Техніка для кухні до -50% | від 269 грн.   А ще на всі товари зі знижкою діє розряджена розстрочка 0%, щоб Ви могли купувати по-справжньому заряджену техніку без першого внеску та переплат! Встигни забрати свою цифрову мрію з 17.11.2022 до 27.1.2022 в Touch! Розрядили відсотки - 0% Рекламний матеріал

Блекаут у Дніпрі: в Touch рятують Чорну П’ятницю

Читать на русском

Читать на русском
Блекаут у Дніпрі: в Touch рятують Чорну П’ятницю
Чорна П’ятниця в Touch

Енергетичні блекаути застали нас прямо напередодні Чорної П’ятниці. Але зірвати акційні розпродажі та вигідні знижки їм не вдасться, адже в Touch підготували свою відповідь - Блекаут Цін!

А що ж це таке? Уявіть, що ціни на техніку у мережі TOUCH почали різко розряджатися до -70%, щоб Ви могли придбати найбажаніші гаджети та запастися необхідною технікою з максимальною вигодою. 

Магазини Touch працюють за звичним графіком навіть під час відключення світла і підготували для Вас акційний ТОПчик зі знижками до -70%:

А ще на всі товари зі знижкою діє розряджена розстрочка 0%, щоб Ви могли купувати по-справжньому заряджену техніку без першого внеску та переплат!

Встигни забрати свою цифрову мрію з 17.11.2022 до 27.1.2022 в Touch!

Розрядили відсотки - 0%
Розрядили відсотки - 0%

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.