RU
Головна
Область
17:40, 16 Серпня
Информатор UA

Интро

У квітні солдат 93-ої бригади "Холодний Яр" Артур Григорович Іллюк збив з ПЗРК "Ігла" ворожий вертоліт Ка-52 "Алігатор". Він впав в районі села Гусарівка Балаклійського району Харківської області. Тоді воїни не змогли повноцінно вивчити місце падіння. Їм вдалося побіжно оглянути уламки вночі та зробити кілька облетів дроном. У червні група розвідників змогла нарешті туди потрапити. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади. Виявилося, що Артур своїм влучним пострілом ліквідував найкращого вертолітника ВКС рф - полковника василя клещенка. клещенко був заступником голови 344-го центру бойового застосування та перенавчання льотного складу армійської авіації рф. Минулого року він на параді на честь дня перемоги у москві летів на "Алігаторі" і вів парадний стрій. А тепер розвідники вилучили його тіло і передали на обмін. Деталі можна дізнатися в відео журналіста Юрія Бутусова. Нагадаємо, раніше ми писали, що бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області підбили ворожий танк. Також читайте, як бійці 93-ої бригадиремонтують техніку окупантів. Крім цього, автори українських коміксів розробили для 93 бригади потужний арт, з яким створили футболку. Олег Більдін

Боєць 93-ої бригади з Дніпропетровської області ліквідував найкращого пілота вертольота рф

Читать на русском

Боєць 93-ої бригади з Дніпропетровської області ліквідував найкращого пілота вертольота рф

Читать на русском
Боєць 93-ої бригади з Дніпропетровської області ліквідував найкращого пілота вертольота рф

Боєць 93-ої бригади з Дніпропетровської області ліквідував найкращого пілота вертольота рф

У квітні солдат 93-ої бригади "Холодний Яр" Артур Григорович Іллюк збив з ПЗРК "Ігла" ворожий вертоліт Ка-52 "Алігатор". Він впав в районі села Гусарівка Балаклійського району Харківської області. 

Тоді воїни не змогли повноцінно вивчити місце падіння. Їм вдалося побіжно оглянути уламки вночі та зробити кілька облетів дроном. У червні група розвідників змогла нарешті туди потрапити. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади.

Виявилося, що Артур своїм влучним пострілом ліквідував найкращого вертолітника ВКС рф - полковника василя клещенка.

клещенко був заступником голови 344-го центру бойового застосування та перенавчання льотного складу армійської авіації рф. Минулого року він на параді на честь дня перемоги у москві летів на "Алігаторі" і вів парадний стрій. А тепер розвідники вилучили його тіло і передали на обмін.

Деталі можна дізнатися в відео журналіста Юрія Бутусова.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області підбили ворожий танк. Також читайте, як бійці 93-ої бригади ремонтують «трофейну» техніку окупантів. Крім цього, автори українських коміксів розробили для 93 бригади потужний арт, з яким створили футболку.

 

Олег Більдін

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.