RU

Будівництво 3-х водогонів у Дніпропетровській області: скільки грошей витратять

Читать на русском

Читать на русском
Будівництво 3-х водогонів у Дніпропетровській області: скільки грошей витратять
На будівництво 3-х водогонів у Дніпропетровській області виділили додаткові 5,1 мільярда гривень

На будівництво 3-х магістральних водогонів у Дніпропетровській області виділили додаткові 5,1 мільярда гривень. Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав відповідне рішення. Йдеться про магістральні водогони Марганець – Нікополь – Покров, р. Інгулець – Південне водосховище та Хортиця (ДВС2) – Томаківка – Марганець.

Загальний обсяг фінансування – 13,4 мільярда гривень. 8,3 мільярда виділили у 2023 році, 5,1 мільярда – у 2024 році. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Миколи Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради.

На будівництво магістрального водогону Марганець – Нікополь – Покров у 2024-му передбачено 778,3 млн грн. Його повний запуск планується до кінця цього місяця.

Вдячний народним депутатам та всім, хто працює над питанням забезпечення мешканців Дніпропетровщини водою”, – йдеться у публікації Миколи Лукашука.

Нагадаємо, раніше ми писали, як у Дніпропетровській області просувається будівництво оборонних споруд. Також читайте, чи будуть підвищувати тарифи на світло через удари росіян по українській енергетиці. Крім цього, Інформатор повідомляв, що ексголова Новомосковської РДА та двоє “смотрящіх” привласнили землю для будівництва елітного котеджного містечка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.