RU

«Будуть білі Лади»: 25 бригада показала роботу українських дронів

Читать на русском

Читать на русском
«Будуть білі Лади»: 25 бригада показала роботу українських дронів
Відео – демонстрація ефективності безпілотників

Камікадзе вітчизняного виробництва успішно мінусують ворогів. В мережі з’явився черговий відеодоказ ювелірної роботи від бійців третього батальйону 25 Січеславської повітряно-десантної бригади по позиціям росіян.

Фрагмент, на якому видно успішний «прильот» безпілотника у ворожий бліндаж, на своїй сторінці виклав підприємець та волонтер Юрій Голик. За кілька днів до того третій батальйон бригади отримав від нього 15 дронів-камікадзе.

Ці безпілотники розробила та виготовляє команда українських інженерів, сформована підприємцем. Він разом з партнерами поставив виробництво «на потік», і квадрокоптери-камікадзе поступово поповнюють повітряний арсенал українських захисників на найгарячіших ділянках фронту.

«Ми розробляємо БПЛА різного типу і функціоналу. Вибухових «пташок» фронту потрібно багато та постійно. Тому ми паралельно вдосконалюємо моделі, шукаємо нові інженерні рішення. А ті безпілотники, що пройшли випробування нашими військовими, вже вийшли в серійне виробництво. Відео – демонстрація ефективності наших дронів у вмілих руках і точності нових народних прикмет. Українська пташка залетіла у бліндаж до окупантів – будуть білі Лади», — зазначив Юрій Голик.

Нагадаємо, серед розробок команди інженерів є не лише повітряні, а й наземні дрони. Раніше Юрій Голик продемонстрував тестування безпілотника, який військові зможуть використовувати як для евакуації поранених, так і для підвозу боєкомплектів на позиції.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.