RU

Cерія realme 11Pro - смартфони з нотами Gucci

Читать на русском

Читать на русском
Cерія realme 11Pro - смартфони з нотами Gucci
Компанія realme співпрацювала з відомим дизайнером принтів Матео Менотто

Компанія realme продовжує традицію своїх гучних колаборацій в дизайні. Згадати хоча б realme 10 Pro Сoca-Cola eddition (unboxing) та лінійки GT Master Edition, GT Neo 3 Naruto Edition, realme gt neo 2 Dragon ball тощо. 

Цього року realme представила лінійку смартфонів 11 Pro, які виділяються своїм преміальним дизайном. Компанія співпрацювала з відомим дизайнером принтів Матео Менотто, улюбленець бренду GUCCI, також співпрацював з Chanel та Bulgari. Завдяки цій співпраці вдалося знайти унікальні рішення, що об'єднують світ моди та технологій. Основною концепцією дизайну стало переосмислення міської культури, поєднання минулого і сьогодення, історичної спадщини та сучасних тенденцій. Основною концепцією є душа Мілана, об'єднання естетики елегантного минулого і яскравого сьогодення. Особливо примітним став доступний колір -  Світанковий Беж (Sunrise Beige). 

Матео Менотто, улюбленець бренду GUCCI
Матео Менотто, улюбленець бренду GUCCI

Своїм дизайном для realme - я хотів вшанувати та відзначити моє улюблене місто Мілан, а саме його природу та архітектуру. Зовнішній вигляд серії realme 11 Pro натхненний принтом Мілану, який я спеціально створив для дизайн-студії realme.

Круглий об'єктив моделі нагадує кільця сонця на світанку. Жовта лінія посередині символізує дорогу, яка тягнеться у далечінь. І колір, використаний для цього дизайну, бежевий, який є кольором сонця, яке ллється на будівлю з усієї сторони. Ми назвали цей яскравий колір серії 11 Pro. Світанковий беж”, - коментує Матео Менотто

 
Принт Мілану, який Матео Менотто створив для дизайн студії realme
Принт Мілану, який Матео Менотто створив для дизайн студії realme

Лінійка смартфонів realme 11Pro та realme 11Pro Plus представлена в трьох кольорах, “Астральний Чорний” - для любителів італійської класики, “Зелений Оазис” - для поціновувачів соковитих  рішень та “Світанковий Беж” - для фанатів міської розкоші. Однозначно нове прочитання “номерної серії” від  ealme, чого варта лише текстура трьохвимірного плетіння на корпусі та тривимірні шви на високоякісній веганській шкірі.

В Україні серія буде представлена в двох кольорах “Астральний Чорний” та “Світанковий Беж”.

Про realme

realme — це всесвітня компанія новітніх технологій, що розвивається, доповнює ринок смартфонів і AIoT і робить передові технології більш доступними. Бренд пропонує споживачам низку смартфонів і пристроїв із преміальними характеристиками, якістю та передовим дизайном за доступними цінами.

Компанія заснована у 2018 році Sky Li та постійно наслідує свій девіз Dare to Leap. realme лише за три роки стала одним із 5 найкращих гравців у сфері смартфонів на 30 ринках у всьому світі і вийшла на 61 ринок, включно Китай і Південно-Східну Азію, Південну Азію, Європу, Росію, Австралію, Близький Схід, Латинську Америку та Африку. Всесвітня база налічує понад 140 мільйонів користувачів.

Аби дізнатися більше, переходьте за посиланням www.realme.com.

Лінійка смартфонів realme 11Pro та realme 11Pro Plus представлена в трьох кольорах
Лінійка смартфонів realme 11Pro та realme 11Pro Plus представлена в трьох кольорах
В Україні серія буде представлена в двох кольорах - “Астральний Чорний” та “Світанковий Беж”
В Україні серія буде представлена в двох кольорах - “Астральний Чорний” та “Світанковий Беж”

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.