RU
Головна
Область
17:15, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України викрила чергових російських поплічників в Дніпропетровській області. Цього разу на антиукраїнській агітації викрито чотирьох мешканців Павлоградського району. Поціновувачів ідей «руського миру» виявили під час моніторингу інтернет-простору.    Співробітники СБУ встановили колаборантів і заблокували ворожу агітацію, - пише Інформатор із посиланням на Управління СБУ в Дніпропетровській області.   Так, колишній працівник одного з підприємств вугільної промисловості, підтримував тісні зв’язки з колишніми армійськими товаришами з-поміж громадян рф. Антиукраїнські наративи, які черпав з власних бесід, він розміщував через особистий акаунт в соціальних мережах. Пости з публічними закликами до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань і невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окупованій території України стали для нього щоденною справою.   Також, встановлена пенсіонерка, колишня співробітниця підприємства вугледобувної галузі, яка має родичів в рф і підтримує з ними постійний зв’язок. Регулярне спілкування з родичами із росії, які насичені неправдивою інформацією з пропагандистських каналів, розпалювало ще більшу ненависть до української влади. Вона на систематичній основі здійснювала публікації на власній сторінці в одній із соціальних мереж, які пропагували ідеї «руського миру».   Ще один співробітник об’єкту критичної інфраструктури транспортної галузі, який постійно спілкувався з родичами із країни-агресора, підтримував «путінський режим» і глорифікував дії ворожої армії. Вторгнення рф підвищило його сподівання на скорий прихід «асвабадітєлєй» і вільне життя після окупації ворогом наших територій.   Крім того, виявлено працівника одного з промислових підприємств регіону, яка здійснювала листування зі знайомими з числа громадян рф та критикувала дії української влади. Після вторгнення рф вона вирішила не стримувати радість в собі й публічно висловлювалась в підтримку збройної агресії з боку рф та фейкових адміністрацій на окупованих територіях.   Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Наразі в рамках кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність за ст. 111-1 Кримінального кодексу України.   Всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність Раніше ми повідомляли про те, що агропідприємство з Дніпропетровської області фінансувало окупаційну владу у Херсоні. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області "волонтери" продавали бронежилети, що призначалися для ЗСУ.

Чекали на «асвабадітєлєй», а дочекалися СБУ: у Дніпропетровській області затримали 4-х колаборантів

Читать на русском

Читать на русском
Чекали на «асвабадітєлєй», а дочекалися СБУ: у Дніпропетровській області затримали 4-х колаборантів
Всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність

Служба безпеки України викрила чергових російських поплічників в Дніпропетровській області. Цього разу на антиукраїнській агітації викрито чотирьох мешканців Павлоградського району. Поціновувачів ідей «руського миру» виявили під час моніторингу інтернет-простору. 
 
Співробітники СБУ встановили колаборантів і заблокували ворожу агітацію, - пише Інформатор із посиланням на Управління СБУ в Дніпропетровській області.
 
Так, колишній працівник одного з підприємств вугільної промисловості, підтримував тісні зв’язки з колишніми армійськими товаришами з-поміж громадян рф. Антиукраїнські наративи, які черпав з власних бесід, він розміщував через особистий акаунт в соціальних мережах. Пости з публічними закликами до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань і невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окупованій території України стали для нього щоденною справою.
 
Також, встановлена пенсіонерка, колишня співробітниця підприємства вугледобувної галузі, яка має родичів в рф і підтримує з ними постійний зв’язок. Регулярне спілкування з родичами із росії, які насичені неправдивою інформацією з пропагандистських каналів, розпалювало ще більшу ненависть до української влади. Вона на систематичній основі здійснювала публікації на власній сторінці в одній із соціальних мереж, які пропагували ідеї «руського миру».
 
Ще один співробітник об’єкту критичної інфраструктури транспортної галузі, який постійно спілкувався з родичами із країни-агресора, підтримував «путінський режим» і глорифікував дії ворожої армії. Вторгнення рф підвищило його сподівання на скорий прихід «асвабадітєлєй» і вільне життя після окупації ворогом наших територій.
 
Крім того, виявлено працівника одного з промислових підприємств регіону, яка здійснювала листування зі знайомими з числа громадян рф та критикувала дії української влади. Після вторгнення рф вона вирішила не стримувати радість в собі й публічно висловлювалась в підтримку збройної агресії з боку рф та фейкових адміністрацій на окупованих територіях.
 
Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Наразі в рамках кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність за ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
 
Всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність
Всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність

Раніше ми повідомляли про те, що агропідприємство з Дніпропетровської області фінансувало окупаційну владу у Херсоні. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області "волонтери" продавали бронежилети, що призначалися для ЗСУ.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.