RU
Головна
Дніпро
00:30, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

29 вересня війська рф вдарили ракетами по Дніпру. Одна з них влучила в об’єкт транспортної інфраструктури. Через це найближчими днями очікуються ускладнення у роботі ряду міських автобусних маршрутів.  Вони працюватимуть в оперативному режимі, без додержання інтервалів, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Департаменту транспорту Дніпровської міської ради.  Список маршрутів наступний: 73; 87А; 101А; 106; 107; 146А, 146Б. За інформацією від міського голови Бориса Філатова, ворог вдарив "Іскандером" по АТП. Там згоріло майже 50 автобусів. Наші фото з місця ракетного удару, який трапився у ніч на 29 вересня, шукайте тут. Також Інформатор про стан постраждалих. Про наслідки прильоту по АТП в Дніпрі читайте за посиланням. Показували ми й те, як виглядає місце прильоту у Центральному районі.

Через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками: список маршрутів

Читать на русском

У Дніпрі ворожий удар знищив майже 50 автобусів

Читать на русском
Через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками: список маршрутів

У Дніпрі ворожий удар знищив майже 50 автобусів

29 вересня війська рф вдарили ракетами по Дніпру. Одна з них влучила в об’єкт транспортної інфраструктури. Через це найближчими днями очікуються ускладнення у роботі ряду міських автобусних маршрутів

Вони працюватимуть в оперативному режимі, без додержання інтервалів, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Департаменту транспорту Дніпровської міської ради. 

Список маршрутів наступний:

  • 73;
  • 87А;
  • 101А;
  • 106;
  • 107;
  • 146А, 146Б.

За інформацією від міського голови Бориса Філатова, ворог вдарив "Іскандером" по АТП. Там згоріло майже 50 автобусів.

Наші фото з місця ракетного удару, який трапився у ніч на 29 вересня, шукайте тут. Також Інформатор про стан постраждалих. Про наслідки прильоту по АТП в Дніпрі читайте за посиланням. Показували ми й те, як виглядає місце прильоту у Центральному районі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.