RU

Чи будуть у Дніпрі працювати пляжі у 2024 році

Читать на русском

Читать на русском
Чи будуть у Дніпрі працювати пляжі у 2024 році
У 2024 році пляжі Дніпра офіційно працювати не будуть

На балансі департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради є три офіційні пляжі. Це Мануйлівський пляж, пляж на Монастирському острові та Придніпровський. У 2024 офіційно їх відкривати не будуть. Таке рішення ухвалили на міській комісії з питань техногенно-екологчіної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На кожному з них чіпляють таблички, на яких є попередження, що купатись заборонено. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

“Але, незалежно від того, що пляжний сезон не відкривається, ми за санітарними нормами (дотримуючись Закону України) маємо навести лад на наших пляжах. Щомісяця братимемо проби води. Також прочищуватимемо дно акваторії річки. Наводитимемо лад на території наших пляжів», — розказала заступниця директора департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Анастасія Петренчук.

Нині такі роботи тривають на Мануйлівському пляжі. Тут комунальники вже прибрали гілки, водорості та очерет. Також завдяки спеціальній машині вони просіяли пісок від різного дрібного сміття. 

"Уже пофарбували 8 лав та приводимо до ладу роздягальні, фарбуємо їх. Зараз хлопці ремонтують дах на металевому пляжному наметі. Роботи розпочали ще тиждень тому, але через дощі довелось трохи зміститись та продовжити їх лише в понеділок. Але працюємо, аби містянам було комфортно тут прогулюватись", — сказав начальник служби благоустрою та утримання КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровський» Дніпровської міської ради Роман Міроненко.

Парк Сагайдак продовжують оновлювати після зими.

"Ми приводимо до ладу елементи благоустрою в парку: вже відремонтували та пофарбували 40 лав, також пофарбували урни, бордюри вздовж алеї та вазони під клумби. Ремонтуємо і дитячі майданчики, ігрові комплекси, гойдалки. Зараз косимо газон, висаджуємо квіти. Підрізали і кущі лаванди. Поливаємо все це та підживлюємо добривами", — додав Роман Міроненко.

 У 2024 році офіційно пляжі у Дніпрі відкривати не будуть
У 2024 році офіційно пляжі у Дніпрі відкривати не будуть
Завдяки спеціальній машині комунальники просіяли пісок від різного дрібного сміття
Завдяки спеціальній машині комунальники просіяли пісок від різного дрібного сміття
Уже пофарбували 8 лав
Уже пофарбували 8 лав

Нагадаємо, раніше ми публікували фото того, як люди відпочивають на Монастирському острові спекотного квітня. Також читайте про розмальовування «вуликів» навколо камʼяних баб. Крім цього, Інформатор писав, що у Дніпрі, на Соборній площі, встановили двометровий металевий тризуб

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.