RU
Головна
Дніпро
18:53, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі інспекція з паркування продовжує виконувати свої обов'язки, не дивлячись на війну і на відключення світла. Оскільки потрібно уникнути хаосу на дорогах і дворах будинків. Багатьох цікавило питання, чи є якісь відмінності в роботі інспекції і послаблення для водіїв під час масштабного відключення світла. На це та інші пов'язані питання відповіла начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Марія Алейниченко. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Єдиний паркувальний простір. Як під час блекауту працює та накладає штрафи інспекція з паркування? Починаючи з середи 24 листопада штрафи застосовувалися виключно за порушення правил дорожнього руху. Блекаут – це дуже тяжкий період для всього міста, тож інспекція не контролювала неоплату вартості паркування, не працювала по паркувальних майданчиках. Робили акцент саме на дотриманні правил дорожнього руху для того, щоб екстрені служби могли вчасно реагувати на виклики цього періоду. Чому в умовах аварійних відключень електроенергії особливо важливо дотримуватися правил паркування? На жаль, люди вважають, що під час блекауту вони можуть порушувати правила дорожнього руху. Вони забувають, що правила є обов’язковими і треба враховувати не тільки свої бажання, а й ще й права пішоходів. Залишаючи свої автівки на тротуарах, вони у блекаут заважають вільному руху пішоходів на пішохідних зонах і тим самим можуть спровокувати якусь дорожньо-транспортну пригоду. Чи можуть евакуювати автівку під час блекауту? Так, евакуація передбачена за грубі порушення правил дорожнього руху в тому випадку, коли авто суттєво перешкоджає руху та створює небезпеку. Наприклад, це залишення транспортного засобу на пішохідному переході, на перехрестях, на виїзді з дворових територій, а також на зупинках громадського транспорту. Є й інші приклади, проте це - найгрубіші порушення, які частіше за все трапляються в Дніпрі. Якщо сусід заблокував автівкою проїзд у двір, що робити? Якщо автівка заблокувала проїзд як звичайному транспорту, так і екстреним службам, то можна звернутися до інспекції. До вас направлять працівника та евакуатор, який евакуює транспортний засіб на штрафмайданчик. Залишаючи свою автівку, необхідно згадати правила дорожнього руху й обрати таке місце, яке не буде заважати іншим. Як звернутися до інспекції з паркування та чи треба надавати фото порушення? Фотофіксація не є обов’язковою, проте вона допоможе інспектору швидше зреагувати та зрозуміти, яка саме автівка порушила правила дорожнього руху. Можна звернутися на гарячу лінію інспекції – всі телефони розміщено на сайті. Також є варіант написати електронне звернення на пошту інспекції або заповнити спеціальну форму на сайті. Інспекція завжди оперативно реагує на звернення громадян та у найкоротші терміни направляє на ці локації інспекторів та евакуатор для того, щоб розблокувати рух. Раніше ми писали про відповіді на популярні запитання щодо паркування у Дніпрі. Також ми показували топ-5 "героїв паркування" у Дніпрі за тиждень.

Чи штрафуватимуть у Дніпрі за неправильне паркування під час блекауту

Читать на русском

Читать на русском
Чи штрафуватимуть у Дніпрі за неправильне паркування під час блекауту
Дотримуйтесь ПДР

У Дніпрі інспекція з паркування продовжує виконувати свої обов'язки, не дивлячись на війну і на відключення світла. Оскільки потрібно уникнути хаосу на дорогах і дворах будинків. Багатьох цікавило питання, чи є якісь відмінності в роботі інспекції і послаблення для водіїв під час масштабного відключення світла.

На це та інші пов'язані питання відповіла начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Марія Алейниченко. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Єдиний паркувальний простір.

Як під час блекауту працює та накладає штрафи інспекція з паркування?

Починаючи з середи 24 листопада штрафи застосовувалися виключно за порушення правил дорожнього руху. Блекаут – це дуже тяжкий період для всього міста, тож інспекція не контролювала неоплату вартості паркування, не працювала по паркувальних майданчиках. Робили акцент саме на дотриманні правил дорожнього руху для того, щоб екстрені служби могли вчасно реагувати на виклики цього періоду.

Чому в умовах аварійних відключень електроенергії особливо важливо дотримуватися правил паркування?

На жаль, люди вважають, що під час блекауту вони можуть порушувати правила дорожнього руху. Вони забувають, що правила є обов’язковими і треба враховувати не тільки свої бажання, а й ще й права пішоходів. Залишаючи свої автівки на тротуарах, вони у блекаут заважають вільному руху пішоходів на пішохідних зонах і тим самим можуть спровокувати якусь дорожньо-транспортну пригоду.

Чи можуть евакуювати автівку під час блекауту?

Так, евакуація передбачена за грубі порушення правил дорожнього руху в тому випадку, коли авто суттєво перешкоджає руху та створює небезпеку. Наприклад, це залишення транспортного засобу на пішохідному переході, на перехрестях, на виїзді з дворових територій, а також на зупинках громадського транспорту. Є й інші приклади, проте це - найгрубіші порушення, які частіше за все трапляються в Дніпрі.

Якщо сусід заблокував автівкою проїзд у двір, що робити?

Якщо автівка заблокувала проїзд як звичайному транспорту, так і екстреним службам, то можна звернутися до інспекції. До вас направлять працівника та евакуатор, який евакуює транспортний засіб на штрафмайданчик. Залишаючи свою автівку, необхідно згадати правила дорожнього руху й обрати таке місце, яке не буде заважати іншим.

Як звернутися до інспекції з паркування та чи треба надавати фото порушення?

Фотофіксація не є обов’язковою, проте вона допоможе інспектору швидше зреагувати та зрозуміти, яка саме автівка порушила правила дорожнього руху. Можна звернутися на гарячу лінію інспекції – всі телефони розміщено на сайті. Також є варіант написати електронне звернення на пошту інспекції або заповнити спеціальну форму на сайті. Інспекція завжди оперативно реагує на звернення громадян та у найкоротші терміни направляє на ці локації інспекторів та евакуатор для того, щоб розблокувати рух.

Раніше ми писали про відповіді на популярні запитання щодо паркування у Дніпрі. Також ми показували топ-5 "героїв паркування" у Дніпрі за тиждень.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.