RU

Чи справді «закривається» цирк у Дніпрі: подробиці

Читать на русском

Читать на русском
Чи справді «закривається» цирк у Дніпрі: подробиці
Інформатор дізнався, чи справді цирк у Дніпрі закривається через довгі й часті повітряні тривоги

Минулого тижня, 16 травня, з’явилися повідомлення, що цирки у Кривому Розі та Дніпрі призупиняють роботу. Генеральний директор криворізького цирку Ігор Хлібосолов тоді заявив, що заклад не працюватиме, оскільки на роботу впливають багатогодинні повітряні тривоги. Тоді він зазначив, що цирк у Дніпрі має припинити роботу вже цього тижня. Та як виявилося, одне з іншим не пов’язано.

Директор Дніпровського державного цирку Віктор Шабатько розповів Інформатору, що цирк у Дніпрі не зупиняє роботу через війну і повітряні тривоги, а також не «закривається» зовсім, як це подавали у соцмережах. Заклад після вистави 26 травня йде на літні канікули, як і кожного року. У вересні ж цирк Дніпра має відновити роботу – тоді стартує новий сезон.

«Цирк закривається на канікули. Не закривається назовсім, а йде на канікули, це заплановано», - зазначив Віктор Шабатько.

Якщо ж поглянути на сайти з продажу квитків, то виставу цирку на льоду «Незламні» у Дніпрі на 25 травня скасували. На неділю ж, 26 травня, можна придбати білети. Захід розпочнеться о 12:00, вартість – від 100 до 500 гривень.

Цирк на льоду "Незламні"
Цирк на льоду "Незламні"

Раніше ми писали, що працівників Дніпровського та Криворізького цирків бронюватимуть від мобілізації. Окрім того, керівник Мінкульту обурився на гейт через бронювання від мобілізації циркачів. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі 7-річна повітряна акробатка встановила рекорд України.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.