Чи відкриють у Дніпрі у 2026 році міські пляжі для відпочинку

Чи відкриють у Дніпрі у 2026 році міські пляжі для відпочинку
Пляжі Дніпра можуть відкрити — місто готує заходи безпеки

Останні чотири роки війни у Дніпрі діяла заборона на купання на міських пляжах. Попри заборону, містяни приходили на пляж відпочивати. Цьогорічний сезон ще під питанням, оскільки остаточне рішення ухвалює спеціальна комісія міськради Дніпра. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра. У разі відкриття сезону передбачено низку заходів для безпеки відпочивальників:

  • очищення дна на офіційних пляжах;
  • організацію чергування рятувальників;
  • встановлення попереджувальних табличок у небезпечних місцях. 

У міській раді розповіли, що рятувальники вже готові до роботи на водних об’єктах і мають все необхідне для цього. У разі надзвичайних ситуацій вони зможуть оперативно реагувати, щоб убезпечити людей під час літнього відпочинку.

Нагадаємо, що у Дніпрі на Січеславській Набережній розквітли перші бутони ніжних тюльпанів. Також можете подивитись, як мешканці міста освячували паски у храмах під час війни. І писали, що у Дніпрі відбувся атмосферний захід з аніме та косплею.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити