RU

Чи змінять назву Першотравенська у Дніпропетровській області: що вирішили на сесії міськради

Читать на русском

Читать на русском
Чи змінять назву Першотравенська у Дніпропетровській області: що вирішили на сесії міськради
На сесії Першотравенської міської ради озвучили результати громадських консультацій щодо перейменування міста

25 січня пройшло засідання сесії міської ради Першотравенська. На ньому озвучили результати громадських консультацій щодо перейменування міста. На першому етапі мешканцям запропонували надати варіанти назви. 

Свою думку висловили 275 осіб (207 з них вважали, що назву міняти не слід). Усього надали 53 варіанти того, як має називатись місто. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Першотравенської міської ради.

Комісія обрала 8 варіантів назв, за них можна було проголосувати шляхом анкетування. Свій голос віддала 2 341 людина. Результати наступні:

  • Шахтарськ – 1 113 голосів (47,5%);
  • Мирне – 334 (14,3%);
  • Степове – 265 (11,3%);
  • Затишне – 252 (10,8%);
  • Квітчанськ – 218 (9,3%);
  • Щедродар – 202 (8,6%);
  • Соборне – 148 (6,3%);
  • Косьмин – 121 (5,2%).

Міська рада врахувала побажання мешканців та вирішила не міняти назву міста. Дане рішення направлять до Верховної Ради, вона визначить долю найменування населеного пункту.

Також міська рада доручила очільниці міста звернутися до голови Верховної Ради України з проханням не змінювати назву нашого міста, оскільки 1 травня – це Міжнародний день праці і воно відзначається у багатьох країнах світу, зокрема в Україні”, – йдеться у пості Павлоградської міської ради.

Нагадаємо, що в НАН України прокоментували висновок про перейменування Павлограда. Також читайте, що у Дніпрі збираються перейменувати Гагаріна, Титова, Софії Ковалевської та ще понад 90 вулиць та провулків. Крім цього, Інформатор повідомляв, що депутати з третьої спроби обрали нову назву Новомосковська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.