27 жовтня українці відзначатимуть День української писемності та мови. Об 11:00 розпочнеться Радіодиктант національної єдності. Текст для нього підготувала письменниця Євгенія Кузнєцова.
Його читатиме народна артистка України Наталія Сумська. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та пост ДНУ імені Олеся Гончара.
Диктант додатково транслюватимуть на платформах “Суспільного Мовлення” (аудіо на хвилях “Українського Радіо та “Радіо Культура”і відео на YouTube-каналі "Українського радіо".
Дніпрян запрошують долучитись до написання диктанту у Центральній міській бібліотеці (вулиця Воскресенська, 23, 5 поверх, телефон: (096) 174-70-79). Також написати його можна у смартукритті CLUST SPACE (перший корпус ДНУ, цокольний поверх).
Нагадаємо, раніше ми писали про смерть засновника гурту Green Grey Андрія Diezel Яценка. Також читайте, що у Дніпрі встановили скульптуру Олени Блаватської. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на Хортиці відновили унікальну артінсталяцію дніпровської компанії Expolight.