RU
Головна
Дніпро
07:20, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 23 вересня, о 13:00 у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького, майданчик музею АТО, відбудеться фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”. На світлинах — фотографії наших Героїв з тваринками. Вхід вільний та безкоштовний. Вона триватиме по 25 вересня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію в Instagram.  Мета цієї виставки — нагадати про війну та показати людям обличчя наших мужніх військових.  “Вони не тільки хоробрі та сміливі, а ще мають великі та добрі серця. Наші хлопці НЕ терористи як говорить “рускій мір”, вони найкращі, боронячи не тільки землю та людей, а ще рятують і захищають найменших — чотирилапих, — йдеться у повідомленні.  На фотовиставку ви можете принести малюнки/листи для наших Захисників. Після їх передадуть на передову.  Фотовиставка проходитиме з 23 по 25 вересня о 13:00; Адреса: Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького, майданчик музею АТО; Вхід — безкоштовний. Раніше ми писали, що у Дніпрі пройшла виставка «Уламки росії». Також читайте, що у Кривому Розі зробили виставку розбитої ворожої техніки просто неба.  У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького, майданчик музею АТО, відбудеться фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”  

“Чотирилапі друзі хоробрих”: у Дніпрі пройде фотовиставка, присвячена військовим та котикам

Читать на русском

Мужні Захисники України рятують та захищають чотирилапих друзів

Читать на русском
“Чотирилапі друзі хоробрих”: у Дніпрі пройде фотовиставка, присвячена військовим та котикам

Мужні Захисники України рятують та захищають чотирилапих друзів

У п’ятницю, 23 вересня, о 13:00 у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького, майданчик музею АТО, відбудеться фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”. На світлинах — фотографії наших Героїв з тваринками. Вхід вільний та безкоштовний.

Вона триватиме по 25 вересня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію в Instagram. 

Мета цієї виставки — нагадати про війну та показати людям обличчя наших мужніх військових. 

“Вони не тільки хоробрі та сміливі, а ще мають великі та добрі серця. Наші хлопці НЕ терористи як говорить “рускій мір”, вони найкращі, боронячи не тільки землю та людей, а ще рятують і захищають найменших — чотирилапих, — йдеться у повідомленні. 

На фотовиставку ви можете принести малюнки/листи для наших Захисників. Після їх передадуть на передову. 

  • Фотовиставка проходитиме з 23 по 25 вересня о 13:00;
  • Адреса: Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького, майданчик музею АТО;
  • Вхід — безкоштовний.

Раніше ми писали, що у Дніпрі пройшла виставка «Уламки росії». Також читайте, що у Кривому Розі зробили виставку розбитої ворожої техніки просто неба

У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького, майданчик музею АТО, відбудеться фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”
У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького, майданчик музею АТО, відбудеться фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.