RU

“Чудова сімейна психотерапія”: як проходять тренінги з домедичної допомоги в Дніпрі на Лівобережному-3

Читать на русском

Читать на русском
“Чудова сімейна психотерапія”: як проходять тренінги з домедичної допомоги в Дніпрі на Лівобережному-3
Необхідні навички

На лівому березі тривають тренінги з домедичної допомоги. Будь-хто може взяти участь і отримати навички, що рятують життя. А ще — в нестандартний спосіб провести час з родиною чи друзями. Прикладом цього є три сімейні пари, які завітали на минулий сеанс.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку народного депутата Дмитра Кисилевського. За його словами, родини з задоволенням відпрацьовували алгоритми дій при закритих і відкритих переломах один на одному. Це буває боляче, про що свідчить багатостраждальне обличчя манекена Ела. Але в цей раз він міг відпочити. 

“Пари не без задоволення робили перев’язку, штучне дихання та вчились зупиняти кровотечу. Хто б міг подумати, що наші тренінги з домедичної допомоги можуть бути ше й чудовою сімейною психотерапією”. 

Відвідувачі стали одними з 15 учасників тренінгу. Його проводили спеціалісти Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

Навички надання домедичної допомоги можуть врятувати життя, тому зайвими ніколи не бувають. особливо це актуально під час війни. Якщо ви теж хочете відвідати тренінг, заповніть анкету – її опублікував Дмитро Кисилевський на власній сторінці у Facebook.

Вчаться рятувати життя
Вчаться рятувати життя
Знання, доступні кожному
Знання, доступні кожному
Які часи - таке й дозвілля
Які часи - таке й дозвілля

Раніше ми нагадували правила безпеки для водії мотоциклів, скутерів та мопедів. Також читайте, як отримати рецепт та необхіжний препарат за програмою "Доступні ліки". Писали і про порятунок чоловіка, який знепритомнів на вулиці і 22 хвилини залишався без ознак життя

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.