RU

Цісик чи Семенова: у Дніпрі пропонують нову назву для щойно перейменованої вулиці

Читать на русском

Читать на русском
Цісик чи Семенова: у Дніпрі пропонують нову назву для щойно перейменованої вулиці
У Дніпрі вулицю Квітки Цісик пропонують назвати ім'ям спортсмена Максима Семенова

21 вересня у Дніпрі дерусіфікували 44 топоніми, які пов’язані з рф. Серед них була й вулиця Гулі Корольової. Вона стала вулицею Квітки Цісик

Таке рішення викликало неоднозначну реакцію серед мешканців. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію депутата Дніпровської міської ради.

У пості відзначили, що внесок співачки українського походження у популяризацію української культури - величезний. Вона заслуговує на увіковічення свого імені. Але пролунали пропозиції назвати вулицю на честь тих, хто має безпосереднє відношення до Дніпра і цього району. Наприклад, спортсмена Максима Семенова, який загинув на фронті у травні.

Хто такий Максим Семенов? 

До повномасштабної війни чоловік очолював обласну асоціацію екстремальних видів спорту, був засновником Дніпровської асоціації велосипедистів. Він організував та втілив багато проєктів з популяризації активного способу життя, збирав підписи та голоси на встановлення спортивних майданчиків, проводив велопробіги, багато змагань.

Яке відношення він має до “Райончика?”

Максим жив в Індустріальному районі. Скейт-парк у сквері імені Усачова у тому вигляді, який є - саме його заслуга. Він брав участь у його проєктуванні. І чоловік підійшов до цього відповідально. Спортсмен залучив колег-екстремалів з України та усього світу.  Максим чіплявся до кожної дрібниці й «кошмарив» у доброму сенсі підрядника. До моменту відкриття він буквально жив цим проєктом. І результат всі бачать. Але сам Максим, на жаль, - ні. Саме тому й пропонують назвати вулицю на його честь, а іменем Квітки Цісик - інший топонім. 

Долучитися до обговорення цієї ідеї можна тут.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі створили петицію, в якій пропонують назвати вулицю на честь Максима. Читайте також, що у Дніпрі з'явилася вулиця Степана Бандери. Крім цього, в Дніпрі також перейменували понад 20 вулиць, назви яких мали відношення до рф.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.