RU
Головна
Область
10:07, 7 Листопада
Информатор UA

Интро

Хоробрі воїни б'ються за Україну. У запеклих битвах вони вбивають загарбників та знищують їх техніку. Захисники пишуть новітню історію нашої країни. Так, 25-та повітрянодесантна Січеславська бригада опублікувала відео бою у Луганської області. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на її публікацію. Допомагаємо ЗСУ та віримо у нашу Перемогу! Раніше ми писали, що бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області знищили ворожі машини склади з боєкомплектом. Також Інформатор публікував історію бійця 17-ї окремої танкової бригади із Дніпропетровської області. 

Десантники 25-ї бригади знищують ворога на Луганщині: відео

Читать на русском

Читать на русском
Десантники 25-ї бригади знищують ворога на Луганщині: відео
Слава нашим Захисникам

Хоробрі воїни б'ються за Україну. У запеклих битвах вони вбивають загарбників та знищують їх техніку. Захисники пишуть новітню історію нашої країни.

Так, 25-та повітрянодесантна Січеславська бригада опублікувала відео бою у Луганської області. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на її публікацію.

Допомагаємо ЗСУ та віримо у нашу Перемогу!

Раніше ми писали, що бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області знищили ворожі машини склади з боєкомплектом. Також Інформатор публікував історію бійця 17-ї окремої танкової бригади із Дніпропетровської області

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.