RU
Головна
Україна
08:02, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україні запрацював “Єдиний портал вакансій”. Він має полегшити пошуки роботи. У чат-боті в Telegram можна знайти роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплати.  Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу. Про це повідомили в Державному центрі зайнятості, — пише Інформатор.  “Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки”, — йдеться у повідомленні.  Обрати вакансії за галуззю та регіоном можна через чат-бот у Telegram. Тут також можна отримати онлайн-підтримку з питань функціонування Державної служби зайнятості. Раніше ми писали, що в Україні запустили сайт з вакансіями, на якому медики зможуть знайти собі роботу. Також читайте, в яких спеціалістах зацікавлені роботодавці в Дніпропетровській області.

Десятки тисяч робочих місць: в Україні відкрили “Єдиний портал вакансій”

Читать на русском
Десятки тисяч робочих місць: в Україні відкрили “Єдиний портал вакансій”

База даних оновлюється в режимі реального часу

В Україні запрацював “Єдиний портал вакансій”. Він має полегшити пошуки роботи. У чат-боті в Telegram можна знайти роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплати. 

Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу. Про це повідомили в Державному центрі зайнятості, — пише Інформатор. 

“Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки”, — йдеться у повідомленні. 

Обрати вакансії за галуззю та регіоном можна через чат-бот у Telegram. Тут також можна отримати онлайн-підтримку з питань функціонування Державної служби зайнятості.

Раніше ми писали, що в Україні запустили сайт з вакансіями, на якому медики зможуть знайти собі роботу. Також читайте, в яких спеціалістах зацікавлені роботодавці в Дніпропетровській області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.